REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wracają twoi ulubieni X-Meni z dzieciństwa. Disney w końcu potwierdził datę

Niejednej osobie z pewnością zakręci się łezka w oku. Powroty do młodzieńczych lat są przepełnione sentymentem, tęsknotą, ale co najważniejsze – radością. Coś, koło czego młodsze pokolenia z dużym prawdopodobieństwem przejdą obojętnie, dla nieco starszych odbiorców będzie powrotem do beztroskich chwil. O tym, że legendarny serial animowany z 1992 roku – „X-Men: The Animated Series” – doczeka się swojej kontynuacji, mówi się już od kilku lat. Jednak dopiero teraz, w 2024 roku, można z dumą powiedzieć, że mamy datę premiery „X-Men ‘97” na platformie Disney+.

15.02.2024
13:27
x-men 97 data premiery serialu na disney +
REKLAMA

Wyobraźmy sobie taką scenę. Siadasz sobie wieczorem, po ciężkim dniu, na kanapie lub (jak za dzieciaka) na podłodze. Przykrywasz się ciepłym kocykiem. Sięgasz po przekąski i słodki napój gazowany. Lepiej mieć je pod ręką, zawsze się przydają. Włączasz telewizor o idealnej porze. Układasz się wygodnie, odpalasz sobie X-Menów i zapominasz o wszystkim. Przyjemnie, prawda? Z tym że teraz 30 lat to dla ciebie druga osiemnastka, wychodzisz z pracy do pracy, chipsów nie możesz, bo tak powiedział dietetyk z TikToka, dzieci dopiero zasnęły, a serial możesz włączyć sobie wtedy, kiedy chcesz. Jedno pozostaje jednak wciąż niezmienne: X-Meni. Taki scenariusz spełni się już niedługo, ponieważ serial „X-Men ‘97” pojawi się na platformie Disney+ już 20 marca 2024 roku.

REKLAMA

Więcej na temat uniwersum X-Menów czytaj na łamach Spider's Web:

X-Meni z dzieciństwa powracają. „X-Men ‘97” już w marcu na Disney+

Oficjalna zapowiedź X-Men '97 od Disney+

Marvel lubi trzymać fanów w niepewności, to trzeba przyznać. Pierwsze materiały dotyczące serialu animowanego „X-Men ‘97” pokazano szerszej publice jeszcze w 2022 roku, podczas ogromnego wydarzenia w świecie popkultury, jakim jest San Diego Comic-Con. Rozbudzono apetyt, ale ówcześnie nie zaspokojono go w wystarczającym stopniu. Przedstawiciele Marvel Studios zapowiedzieli, że serial „X-Men ‘97” nie poprzestanie na jednym sezonie. Poza przewidywaniami dotyczącymi potencjalnej emisji 2. sezonu, nie poznaliśmy żadnych innych szczegółowych informacji. Długo trzeba było czekać, ale w końcu mamy to – 20 marca 2024 roku platforma Disney+ zaprasza na seans starych, dobrych, komiksowych X-Menów.

REKLAMA

Przygody ukochanej przez wielu, nieustraszonej grupy mutantów, czyli animowana seria na podstawie komiksów, doczekała się w końcu konkretnej daty premiery swojej kontynuacji. 32 lata po emisji pierwszej odsłony. Jak można wnioskować po udostępnionych przez Marvel Studios materiałach dotyczących serialu „X-Men ‘97”, ikoniczna stylistyka produkcji nie doczeka się radykalnych zmian. Zostanie jedynie delikatnie unowocześniona. Sentyment będzie zatem grał pierwsze skrzypce. Wiadomo również, że w składzie „nowych” X-Menów pojawią się m.in.: Rogue, Bestia, Gambit, Jean Grey, Wolverine, Storm, Jubilee i Cyklop. Przewodzić grupie będzie z kolei Magneto. Pod tym względem kontynuacja również nie będzie znacznie odbiegać od oryginału i nawiązywać do zakończenia serii. Akcja serialu „X-Men ‘97” rozpocznie się po zakończeniu fabuły produkcji z 1992 roku.

Jak to się mówi, kiedyś to było. Teraz to właśnie jest, co było.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA