REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jean Grey zatraca się w kosmicznej sile. Zobaczcie nowy zwiastun filmu „X-Men: Mroczna Phoenix”

20th Century Fox zabiera nas na ostatnią jazdę testową przed premierą filmu „X-Men: Mroczna Phoenix”. Studio pokazuje nam drogę Jean Grey w stronę destrukcyjnej siły z kosmosu.

17.04.2019
19:27
x-men mroczna phoenix finalny zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że „X-Men: Mroczna Phoenix” będzie ostatnim filmem opowiadającym o świecie mutantów. Marka już od dłuższego czasu poszukiwała właściwiej drogi w kolejnych produkcjach, jednak niedawna fuzja Disneya i 20th Century Fox utwierdziła większość fanów w przekonaniu, że oto z nadchodzącym filmem będą musieli się pożegnać na dłuższy czas z X-Menami.

Finalny zwiastun filmu „X-Men: Mroczna Phoenix” pokazuje drogę Jean Grey zmierzającej ku mrocznym siłom.„X-Men: Mroczna Phoenix” będzie już drugą po „Ostatnim bastionie” z 2006 roku interpretacją jednego z klasycznych wątków fabularnych znanych z komiksów o mutantach. Podczas misji ratunkowej w kosmosie ekipa X-Menów natrafia na tajemniczą kosmiczną siłę. Na jej bezpośrednie działanie narażona jest Jean Grey (Sophie Turner), która w rezultacie wchłania ją do swojego wnętrza. Gdy bohaterowie wracają na Ziemię, okazuje się, że mutantka nie potrafi zapanować nad swoimi nowymi zdolnościami, dzięki którym stała się jedną z najpotężniejszych przedstawicielek swojego gatunku.

W opublikowanym zwiastunie ponownie spotykamy wciąż nienazwaną, białowłosą postać graną przez Jessicę Chastain. Tajemnicza bohaterka zdaje się kierować Jean na ścieżkę zła, pomagając jej odkrywać niezmierzone możliwości jej nowej siły, a także nastawiając ją wrogo do swoich dotychczasowych przyjaciół.

„Mroczna Phoenix” ma być kulminacją dwudziestoletniej tradycji X-Menów.

REKLAMA

Reżyserią i scenariuszem nadchodzącego obrazu zajął się Simon Kinberg. W rolach głównych zobaczymy Jamesa McAvoya, Michaela Fassbendera, Jennifer Lawrence, Nicholasa Houlta, Sophie Turner, Tye’a Sheridana, Alexandrę Shipp, Kodiego Smit-McPhee, Evana Petersa oraz wspomnianą już Jessicę Chastain.

Film „X-Men: Mroczna Phoenix” debiutuje w kinach na świecie już 7 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA