REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Policja zatrzymała Xawerego Ż. Reżyser miał przy sobie narkotyki

Xawery Ż. został zatrzymany przez policję. Podczas zwykłej kontroli drogowej okazało się, że słynny reżyser ma przy sobie marihuanę. Trwają czynności sprawdzające czy prowadził pojazd będąc pod jej wpływem.

19.10.2021
21:47
xawery ż narkotyki marihuana reżyser
REKLAMA

To była zwykła kontrola drogowa. Tak przynajmniej wydawało się policjantom i słynnemu reżyserowi, synowi jeszcze słynniejszego reżysera. Xawery Ż. - twórca może jednak mieć kłopoty. Stróże prawa odkryli bowiem, że ma przy sobie narkotyki. Co prawda nieznaczną ilość, ale jednak.

Jak podaje Super Express do warszawskiej prokuratury dotarła informacja o zatrzymaniu przez policję Xawerego Ż. do kontroli drogowej. Stało się to 15 października 2021 roku na terenie warszawskiego Wawra. Stróże prawa znaleźli przy reżyserze nieco ponad gram marihuany i teraz trwają ustalenia, czy prowadził samochód pod wpływem narkotyków.

REKLAMA

Xawery Ż. - nie jedyny celebryta, który ostatnio popadł w konflikt z prawem

REKLAMA

Tym samym Xawery Ż. dołącza do listy polskich celebrytów, którzy w ostatnim czasie popadli w konflikt z prawem. Nie tak dawno przecież Beata K. - wokalistka Bajmu - została zatrzymana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu, a dzisiaj piosenkarz Michał W. usłyszał zarzut w sprawie przekrętu finansowego.

Chociaż Xawery Ż. zdecydowanie rzadziej gości na łamach portali tabloidowych od wspomnianych celebrytów, przywołany wyżej portal przypomina o sytuacji sprzed lat, kiedy to doszło do tragicznego wydarzenia z udziałem reżysera. W 1993 roku wracał on z planu etiudy w Łodzi i prowadził Fiata 126p. W pewnym momencie stracił jednak panowanie nad pojazdem i spowodował wypadek, w wyniku którego zginęła siedząca na miejscu pasażera Barbara Kosmal - 20 letnia aktorka i modelka, córka Barbary Brylskiej. Kierowca nie odniósł poważnych obrażeń, ale do dzisiaj nie może otrząsnąć się z tej traumy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA