REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Twórca "Yellowstone" zabiera głos w sprawie odejścia Kevina Costnera. "Czuję się zawiedziony"

Kilka miesięcy temu fanów "Yellowstone" zelektryzowała wiadomość, że Kevin Costner postanowił odejść z serialu, a 5. sezon ma być tym ostatnim. W najnowszym wywiadzie do sprawy odniósł się twórca produkcji Taylor Sheridan.

22.06.2023
15:54
kevin costner yellowstone kontrowersje
REKLAMA

Uniwersum "Yellowstone" cały czas się rozrasta. Dostaliśmy już dwa prequele ("1883" i "1923"), a mamy dostać jeszcze kilka spin-offów i sequel, który ogłoszono już po odejściu Kevina Costnera. Aktor rezygnował z roli Johna Duttona z powodu harmonogramu zdjęć, niepozwalającego mu zajmować się innymi obowiązkami. Aktualnie oczkiem w jego głowie jest western "Horizon" - nie tylko w nim gra, ale też reżyseruje.

Fani "Yellowstone" zdążyli już wylać wiadra żółci na Kevina Costnera z powodu jego odejścia, którego pokłosiem jest zakończenie serialu na 5. sezonie (jego druga część ma się dopiero pojawić). Do sprawy właśnie odniósł się twórca serialu Taylor Sheridan. Zdradził on szczegóły jego ostatniej rozmowy z aktorem.

Czytaj także:

REKLAMA

Yellowstone - Taylor Sheridan o odejściu Kevina Costnera

W wywiadze dla The Hollywood Reporter Taylor Sheridan podkreśla, że czuje się zawiedziony, ale rozumie też powody, dla których Kevin Costner zdecydował się z serialu odejść. Zauważa bowiem, jak ważnym projektem jest dla aktora "Horizon":

Podczas naszej ostatniej rozmowy Kevin powiedział, że ma ten ukochany projekt, który chciałby wyreżyserować. (...) Film wydaje się dla niego priorytetem i chciałby się na nim skupić. Mam nadzieję, że jest tego wart i jest dobry.

Yellowstone - SkyShowtime
REKLAMA

Podczas wywiadu Taylor Sheridan zdradził również, że nigdy nie miał z Kevinem Costnerem problemu, którego nie dałoby się rozwiązać "podczas rozmowy telefonicznej". Problemy z komunikacją pojawiły się, kiedy do gry weszli prawnicy.

Jeśli chodzi o zakończenie "Yellowstone" Taylor Sheridan nie ma dobrych wieści dla fanów serialu. Z powodu trwającego właśnie strajku scenarzystów, nie skończył jeszcze pisać scenariusza do pozostałych odcinków.

Dotychczasowe odcinki "Yellowstone" są w Polsce dostępne na platformie SkyShowtime.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA