REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

W "Yellowstone" możecie się wkręcić bez żadnych opłat. Serial obejrzycie za darmoszkę

Fani wstrzymują właśnie oddech w oczekiwaniu na finałowe odcinki "Yellowstone", które, również w Polsce, pojawią się już w listopadzie. Wypatrywać ich należy na SkyShowtime, gdzie znajdziecie wszystkie sezony serialu Taylora Sheridana. Jeśli jednak jeszcze nie wkręciliście się w sagę rodziny Duttonów, właśnie nadarza się idealna okazja, aby to zmienić. W dodatku za darmo.

02.07.2024
14:27
yellowstone player za darmo co obejrzeć
REKLAMA

"Yellowstone" opowiada historię Johna Duttona, który mierzy się z demonami przeszłości, członkami rodziny oraz politykami, próbując obronić rodzinne ranczo przed bezwzględnymi deweloperami. W serialu Taylora Sheridana z miejsca zakochali się Amerykanie. Do naszego kraju produkcja dotarła jednak ze sporym opóźnieniem, bo dopiero wraz ze startem SkyShowtime. Wtedy bardzo szybko również w Polsce zyskała spore grono fanów. Powiększyło się ono jeszcze bardziej, gdy pierwsze dwa sezony, pojawiły się na Netfliksie.

SkyShowtime pozostaje domem "Yellowstone" (produkcji głównej i jej spin-offów - "1883" i "1923"). Tylko tam znajdziecie wszystkie jego odcinki, ale teraz wcale nie musicie opłacać żadnej subskrypcji - ani tej platformy, ani Netfliksa - żeby się z serialem zapoznać. Jego pierwszy epizod właśnie pojawił się w ofercie innego serwisu i dostępny jest całkowicie za darmo. A to dopiero początek przygody użytkowników usługi z rodziną Duttonów.

REKLAMA

Yellowstone - gdzie obejrzeć serial za darmo?

Pierwszy odcinek pierwszego sezonu "Yellowstone" znienacka pojawił się na Playerze. Po paru reklamach można go tam obejrzeć bez żadnych dodatkowych opłat, czy wykupionej subskrypcji. Po prostu klikacie w "oglądaj" i się nim cieszycie. Kolejne epizody produkcji będą pojawiać się w tym samym modelu na platformie co tydzień. 8 lipca należy spodziewać się ich w liczbie dwóch.

Yellowstone - Player - za darmo

"Yellowstone" składa się łącznie z 5. sezonów, z czego 1. liczy sobie dziewięć odcinków, każda z kolejnych trzech odsłon składa się z 10 epizodów, a ostatnia - łącznie z 14. Osiem z nich już się pojawiło. 2. część finału zadebiutuje natomiast na SkyShowtime 14 listopada. Jak już wiadomo, nie zobaczymy w niej wcielającego się dotychczas w główną rolę Kevina Costnera.

Na ten moment nie wiadomo, ile docelowo odcinków "Yellowstone" ma się pojawić na Playerze. Można jednak podejrzewać, że, podobnie jak w przypadku debiutu serialu na Netfliksie, nie będą to wszystkie dotychczasowe epizody.

Więcej o "Yellowstone" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Pierwszy odcinek "Yellowstone" za darmo obejrzysz na Player.pl. Wszystkie dotychczasowe sezony serialu dostępne są na SkyShowtime.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA