REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale /
  4. VOD

Młoda Yennefer na nowych fragmentach „Wiedźmina”. Czego dowiadujemy się o bohaterce?

Promocja serialowej adaptacji „Wiedźmina” trwa w najlepsze. Pierwszy odcinek serialu zostanie wyemitowany już 20 grudnia, dlatego stacje telewizyjne oraz inne podmioty medialne prześcigają się w materiałach na temat głośnego tytułu. Właśnie dostaliśmy nowe fragmenty sceny. Ta poświęcona jest Yennefer.

06.12.2019
11:48
Yennefer - nowy fragment Wiedźmina
REKLAMA
REKLAMA

Obsada serialu podróżuje obecnie po świecie, by promować serial na różnych rynkach. Z tej okazji Anya Chalotra, ekranowa Yennefer, pojawiła się w studiu NBC Philadelphia. Opowiedziała nieco o swojej roli i serialu. Najważniejsze jednak, że podczas jej wypowiedzi zaprezentowano nowe fragmenty produkcji, pochodzące z odcinka nr 3, poświęconego młodej Yennefer.

Wiedźmin - kadr z serialu class="wp-image-352930"

W krótkim klipie oglądamy, jak młoda bohaterka przybywa na zgromadzenie w Aretuzie, które wywołuje żywe reakcje zebranych na miejscu gości. Widzimy zaciekawione spojrzenia Tissai de Vries (MyAnna Buring), Istredda (Royce Pierreson), króla Virfurila (Ben Lambert) oraz Fringilli Vigo (mimi Ndiweni), którzy przyglądają się przybyciu Yennefer.

Chwilę później dostajemy przebitkę na zdjęcie małej ciemnowłosej dziewczynki. Porównanie tych scen ma zatem pokazać, skąd wynika zdziwienie gości. Wydaje się, że bohaterowie po raz pierwszy zobaczyli dorosłą Yennefer, a przypomnijmy, że czarodziejka była niegdyś garbuską. Pamiętają ją jedynie jako małą, niepozorną dziewczynkę, a nagle ich oczom ukazuje się w pełni dojrzała kobieta.

Bardzo ciekawe jest także to, jak aktorka opisała fabułę serialu.

To historia trójki sierot – Geralta z Rivii, księżniczki Ciri oraz Yennefer z Vengerbergu, którzy razem nawigują swoje życie na Kontynencie, czyli krainie w której rozgrywa się akcja. Jest ona pełna potworów, magii i bardzo wielu przygód.

REKLAMA

Jak wypadną interakcje bohaterów oraz sam świat przedstawiony, dowiemy się już za dwa tygodnie, gdy serial trafi na antenę największej platformy VOD.

Serial „Wiedźmin” zadebiutuje na platformie streamingowej Netflix już 20 grudnia tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA