REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Rusza nowy serial historyczno-szpiegowski od TVP. W rolach głównych Gelner i Bonaszewski

Telewizja Polska lubi serwować swoim widzom seriale o tematyce historycznej i sensacyjnej. Tym razem 7 stycznia TVP rozpocznie emisję nowego sensacyjno-wojennego serialu "Zatoka szpiegów". Produkcja przedpremierowo zadebiutuje w TVP VOD.

10.11.2023
14:59
Zatoka szpiegów TVP
REKLAMA

Od nowego roku, dokładnie od 7 stycznia Telewizja Polska wyemituje sensacyjno-wojenny serial "Zatoka szpiegów".

Więcej o polskich serialach przeczytasz w Spider's Web:

REKLAMA

Rusza nowy serial od TVP - "Zatoka szpiegów".

To historia Franza Nuemanna (Bartosz Gelner), który jest młodym oficerem Abwehry, zdobywając konsekwentnie kolejne szczeble kariery. Gdy odkrywa polskie pochodzenie, decyduje się zostać alianckim szpiegiem. Franz ma za zadanie zdobywać informacje o działaniach Kriegsmarine podczas bitwy o Atlantyk. Zagrożony dekonspiracją, podejrzewany o zdradę przez Polaków i Niemców, mężczyzna musi dokonać wyboru między rodziną, ojczyzną oraz miłością.

Fabuła nowej produkcji TVP oparta jest na rzeczywistych wydarzeniach, mających miejsce w pierwszych latach II wojny światowej, jak chociażby wizyta w Gdyni pancernika Bismarck, niemieckich prac nad torpedami, ale też przechwycenia danych o misjach „wilczych stad” U-bootów.

REKLAMA

W rolach głównych Bartosz Gelner, Mariusz Bonaszewski i Anna Karczmarczyk

W rolach głównych pojawią się m.in. Bartosz Gelner, Mariusz Bonaszewski i Anna Karczmarczyk. Jak podkreślał prezes TVP, Mateusz Matyszkowicz, pod sensacyjną historią nie brakuje ukrytych misyjnych wątków. Za reżyserię odpowiedzialny jest Michał Rogalski. Serial "Zatoka szpiegów" ruszy na antenie TVP już 7 stycznia. Wcześniej serial zagości na TVP VOD. Pierwszy odcinek produkcji na platformie zadebiutuje pod koniec grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA