REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Zenek Martyniuk został ukarany przez sąd. Poszło o syna króla disco-polo

Nad Zenkiem Martyniukiem zebrały się ciemne chmury. Gwiazdor disco polo został wezwany w charakterze świadka podczas procesu dotyczącego znieważenia przez jego syna sędzi z Białegostoku, jednak dwa razy nie stawił się na rozprawach. Według PAP miał zostać ukarany.

15.09.2023
11:49
Zenek Martyniuk disco polo
REKLAMA

Trwa proces z udziałem syna Zenka Martyniuka, Daniela M. Syn gwiazdora usiłuje udowodnić, że kilka lat temu nie obraził sędzi z Białegostoku. Wiadomo, że na świadka w tej sprawie powołany jest jego ojciec, gwiazdor disco-polo, Zenek Martyniuk. Piosenkarz ni razu nie stawił się jednak na sali sądowej, pomimo dwukrotnego otrzymania wezwań.

REKLAMA

Martyniuk ukarany. W tle głośna sprawa z udziałem jego syna.

Nieobecność Martyniuka w sądzie ma swoje konsekwencje. Według Polskiej Agencji Prasowej sąd wymierzył muzykowi karę w wysokości 1,5 tys. złotych, natomiast sam proces przedłużony został na drugą połowę października.

Więcej o polskim show-biznesie przeczytasz na Spider's Web:

Jak się okazuje, adwokaci Daniela M. mieli "usiłować doprowadzić do wyłączenia jawności sprawy, ale sąd nie przychylił się do ich wniosku". Wiadomo, że oskarżony nadal nie przyznaje się do winy. Toczący się proces to nie jedyne problemy z prawem syna Martyniuka.

REKLAMA

Daniel M. kilka razy skonfliktował się z prawem

Wśród wykroczeń Daniela M. można wymienić też posiadanie narkotyków, ucieczkę z kwarantanny czy znieważanie funkcjonariuszy. W 2018 roku syn Zenka stracił prawo jazdy na sześć lat. Mimo zakazu wciąż kierował autem i w związku z tym kolejny raz musiał stanąć przed sądem. Później tłumaczył się z prowadzenia, starając się o złagodzenie kary; obniżenie sześcioletniego zakazu. Sędzia nie przychyliła się jednak do prośby Daniela M. W odpowiedzi wściekły syn króla disco polo opublikował wulgarne nagrania.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA