REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka /
  3. Dzieje się

51 koncertów i cyk, miliony złotych w kieszeni. Tyle zarobi Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najpopularniejszych artystów swojego pokolenia, a koncertowy grafik muzyka niemal pęka w szwach. Nic dziwnego, że 27-letni gwiazdor może liczyć na spore stawki. Ile zarobi do końca sezonu?

14.09.2023
8:42
Dawid Kwiatowski koncerty screen YouTube
REKLAMA

O Dawidzie Kwiatowskim swego czasu mówiło się, że jest polskim Justinem Bieberem, bo podobnie jak kanadyjski piosenkarz zrobił karierę w bardzo młodym wieku, a fanki niemal nie dawały mu spokoju, jeżdżąc na wszystkie koncerty Dawida czy spędzając długie godziny w kolejce w oczekiwaniu na autograf czy zdjęcie z gwiazdorem.

REKLAMA

Dawid Kwiatkowski zarobi krocie na koncertach. Na jakie stawki może liczyć?

Dziś ten szał jest znacznie mniejszy, co nie znaczy, że kariera 27-latka przycichła. Dawid wciąż gra mnóstwo koncertów, występuje w popularnych programach rozrywkowych, a jego piosenki grają komercyjne stacje radiowe. Również koncertowy grafik muzyka wypełniony jest po brzegi. Jak donosi serwis Show News Kwiatkowski od kwietnia do października zakontraktowanych ma 51 występów w różnych częściach Polski. Są to oczywiście nie tylko koncerty biletowane, ale również zamknięte imprezy firmowe, ale też lokalne festyny.

Na Spider's Web piszemy o polskim show-biznesie:

Według portalu do końca sezonu, 27-letni gwiazdor na samych koncertach może zarobić nawet ponad 2, 5 mln złotych. Choć tą kwotą będzie musiał podzielić się ze swoimi współpracownikami, jego konto i tak nieźle wzbogaci się.

REKLAMA

Kwiatkowski jest laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV

Dawid Kwiatkowski swoją karierę rozpoczął w zespole Two of Us. Wydał siedem albumów studyjnych. Jest laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego europejskiego wykonawcy i dwukrotnie dla najlepszego polskiego wykonawcy. Poza działalnością muzyczną Dawid był uczestnikiem i jurorem w kilku programach rozrywkowych. Użyczył też głosu drugoplanowym postaciom w filmach animowanych "Sponge Bob: Na suchym lądzie" oraz "Sing". Muzyk chętnie angażuje się również w działalność charytatywną.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA