REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zimna wojna podbija światowe festiwale, a teraz trafia na małe ekrany. Film Pawlikowskiego dostępny w VoD

Zimna wojna to jeden z najbardziej docenianych polskich filmów 2018 roku. Dzieło Pawła Pawlikowskiego doczekało się świetnych recenzji, zostało też docenione przez jury festiwalowe w Polsce i na świecie. Widzowie, którzy jeszcze nie widzieli filmu, będą mogli to właśnie nadrobić. W jaki sposób?

19.11.2018
18:48
zimna wojna w vod.pl
REKLAMA
REKLAMA

Paweł Pawlikowski nie może w ostatnich kilku latach narzekać na brak popularności. Jego film, Ida, podróż po światowych festiwalach zakończył najwyższym wyróżnieniem w postaci Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego. Wkrótce podobna historia może spotkać Zimną wojnę. Produkcja w miniony weekend zdobyła wyróżnienie Międzynarodowej Federacji Krytyków Filmowych na prestiżowym Festiwalu Filmowym w Sztokholmie. Zimna wojna ma już kilkanaście nagród zdobytych na festiwalach w Polsce i za granicą.

Wiele osób przepowiada dalsze sukcesy także Joannie Kulig. Polska aktorka robi furorę, dzięki swojej roli i już została zauważona przez zagranicznych producentów, co zaowocowało angażem w serialu Hanna od Amazona. Wieszczony przez niektórych Oscar dla najlepszej aktorki jest być może scenariuszem mało prawdopodobnym, ale sukces polskiej aktorki jest nie do podważenia.

zimna wojna w vod.pl class="wp-image-223733"

Zimna wojna zdążyła już podbić kina w Wielkiej Brytanii, a wkrótce zapewne także wiele polskich domów.

Jeszcze kilka lat temu osoby, które przegapiły ważną premierę w kinach, musiały czekać długie miesiące a nawet lata, by zobaczyć film w ramach dystrybucji telewizyjnej. Od tego czasu wiele się jednak zmieniło. Polskie kino bije rekordy popularności, dzięki czemu filmy są dłużej dostępne do obejrzenia. A później trafiają błyskawicznie do rozmaitych serwisów VoD.

REKLAMA

Już od dzisiaj zainteresowani widzowie mogą obejrzeć film Zimna wojna w vod.pl w cenie zaledwie 12,90 zł. A posiadacze karty Visa Checkout dostęp do produkcji otrzymają w dodatkowej promocji -50%, czyli za 6,45 zł. Dzieło w reżyserii Pawła Pawlikowskiego swoją kinową premierę miało 8 czerwca. W obsadzie czarno-białej produkcji znaleźli się Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc, Agata Kulesza, Cedric Kahn oraz Adam Woronowicz i Adam Ferency.

 Zimna wojna już w vod.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA