REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zobacz oficjalny zwiastun filmu "Steve Jobs". Zapowiada się przejmująca historia wielkiego wizjonera

"Steve Jobs" to jeden z tych filmów, który jest bardzo wyczekiwany i o którym nie milkną plotki. Przez długi czas byliśmy zasypywani informacjami na temat tego, kto ma wcielić się w rolę współzałożyciela firmy Apple. Ostatecznie stanęło na Michaelu Fassbenderze, którego zobaczyć możemy w nowym, oficjalnym trailerze produkcji.

02.07.2015
9:30
Zobacz oficjalny zwiastun filmu "Steve Jobs". Zapowiada się przejmująca historia wielkiego wizjonera
REKLAMA
REKLAMA

Reżyserem filmu jest Danny Boyle, znany z takich filmów jak "Trainspotting" czy "Slumdog. Milioner z ulicy". Za scenariusz odpowiedzialny jest Aaron Sorkin, który m. in. napisał także scenariusz do obrazu Davida Finchera, "The Social Network". Na ekranie oprócz Michaela Fassbendera, odtwórcy tytułowej roli, zobaczymy także inne gwiazdy wielkiego formatu. W filmie wystąpią Kate Winslet i Jeff Daniels. W rolę współpracownika Steve'a Jobsa i jednocześnie współtwórcy Apple'a, Steve'a Wozniaka, wcielił się Seth Rogen, znany dotychczas z ról głównie komediowych.

REKLAMA

"Steve Jobs" na ekranach zadebiutuje w październiku 2015 roku. Inspiracją do jego stworzenia była historia Steve'a Jobsa, historia marki Apple'a, a także trudna osobowość jej współtwórcy, jego kontakty ze swoimi biznesowymi partnerami, pracownikami i rodziną.

W roku 2013, dwa lata po śmierci Steve'a Jobsa, powstał film  "Jobs" z Ashtonem Kutcherem w roli głównej, opowiadający o  życiu twórcy marki Apple. Nie spotkał się on jednak z przesadnie pozytywnym odbiorem krytyków i widzów. Miejmy nadzieję, że obraz Boyle'a będzie prawdziwym hitem. Oficjalny trailer filmu daje nadzieję, że rzeczywiście może tak być.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA