REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Żona Bruce’a Willisa apeluje do mediów w sprawie męża. „To mocno wpływa na moją psychikę”

W lutym zeszłego roku świat obiegła informacja o ciężkiej chorobie popularnego amerykańskiego aktora. Bruce Willis na początku zmagał się z afazją. Niestety niedawno lekarze stwierdzili u niego także otępienie czołowo-skroniowe (FTD). Rodzina chorego mówiła w tamtym czasie o zjednoczeniu się w celu zapewnienia aktorowi jak najlepszej opieki. Żona Bruce’a Willisa walczy nie tylko z ciężką sytuacją życiową, ale też z doniesieniami mediów, które znacznie odbiegają od prawdy.

04.03.2024
10:28
Żona Bruce’a Willisa apeluje do mediów
REKLAMA

O chorobie aktora znanego z takich filmów, jak „Szósty zmysł”, „Piąty element” czy „Szklana pułapka”, szeroko pisano na łamach wszelakich portali. Wiele artykułów oburzyło partnerkę Willisa, a w szczególności dobór ich tytułów. Emma Heming Willis twierdzi, że media niewłaściwie przedstawiają obecną sytuację jej rodziny. Spłycają temat, licząc na łatwe wyświetlenia.

REKLAMA

Więcej na temat Bruce'a Willisa czytaj na łamach Spider's Web:

Żona Bruce’a Willisa opublikowała apel do mediów

Emma Heming Willis w opublikowanym na Instagramie poście zaznacza, że tragiczna historia rodziny jest wabikiem na kliknięcia. Informacje zawarte w niektórych artykułach są dalekie od prawdy i nie mają nic wspólnego z tym, czego ona i jej partner doświadczają na co dzień.

Jest niedzielny poranek. Przewijam przypadkowe strony i właśnie zobaczyłam nagłówek, który dotyczy mojej rodziny. Nagłówek w zasadzie głosi, że w moim mężu nie ma już radości. Mogę tylko powiedzieć, że jest to dalekie od prawdy.

pisze żona Bruce’a Willisa

Żona amerykańskiego aktora wspomina, że pojawiają się momenty smutne, ale nie dominują one w ich życiu. Zaznacza, że ten niespodziewany nowy rozdział wypełniony jest miłością i szczęściem. Emma Heming Willis na bieżąco informuje o stanie zdrowia męża w mediach społecznościowych. Natomiast media sieją wśród ludzi dezinformację, która wpływa także na jej stan psychiczny.

REKLAMA

Szczerze mówiąc ma to związek ze sposobem, w jaki wszystko jest przedstawiane w ramkach i narzucane nam w ułamku sekundy. To mocno wpływa na moją psychikę.

kontynuuje żona aktora
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA