REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zwiastun 2 sezonu "The Affair" sprawił, że nie mogę doczekać się kolejnych odcinków. Teraz zaczyna się prawdziwe połączenie romansu z kryminałem

Serial "The Affair", który zadebiutował w ubiegłym roku na ekranie, był jednym z najlepszych tytułów 2014 roku (o wartych uwagi ubiegłorocznych serialach przeczytacie tutaj). Produkcja, w której w główne role wcielają się Dominic West i Ruth Wilson, urzekła sposobem prowadzenia narracji, atmosferą, tajemniczością i niejasnym charakterem.

29.06.2015
19:33
Zwiastun 2 sezonu "The Affair" sprawił, że nie mogę doczekać się kolejnych odcinków
REKLAMA
REKLAMA

Pisząc "niejasny charakter" mam na myśli to, że "The Affair" jest czymś pomiędzy romansem, a kryminałem, choć tak naprawdę oprócz scen z przesłuchania, więcej w tej historii do tej pory było miłości niż rzeczywistego śledztwa. Nieco bardziej dramatycznie i kryminalnie zaczyna się robić pod koniec serii pierwszej. W drugiej, jak można zobaczyć na poniższym zwiastunie, jest to kontynuowane. Kryminalna część tej historii nabiera rozpędu. Sceny widoczne na trailerze zwiastują potężną dawkę emocji, interesujące śledztwo, proces i miłosne dramaty, w które uwikłane są postaci z "The Affair".

REKLAMA

Serial przyciąga tajemniczą atmosferą i sekretami, jakie skrywa każdy z bohaterów, a na pewno dwójka, którą połączył tytułowy romans. Ciekawe, czy w 2 sezonie narracja będzie wyglądać tak samo. Sposób w jaki opowiadana jest historia, raz z perspektywy Noaha, innym razem przez pryzmat Alison, to bodaj największa zaleta tej produkcji. Jeśli do tego dodamy tę gęsta atmosferę podejrzeń, niegojące się rany bohaterów i dynamiczną akcję... zapowiada się kolejna perełka w tym roku.

Premiera 2 sezonu "The Affair" została zapowiedziana na jesień. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA