REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Magdalena Boczarska jako książkowa Sasza Załuska. Znamy datę premiery nowego serialu Playera

03.11.2020
17:55
zywioly saszy ogien magdalena boczarska player
REKLAMA

Sasza Załuska to jedna z najpopularniejszych bohaterek polskiego kryminału. W wykreowaną przez Katarzynę Bondę bohaterkę wcieliła się Magdalena Boczarska. Właśnie poznaliśmy datę premiery serialu „Żywioły Saszy - Ogień” na Player.pl.

REKLAMA

Kim jest Sasza Załuska?

„Żywioły Saszy - Ogień”: o czym jest ta historia?

Po latach spędzonych w Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki, Sasza Załuska wraca do Polski i niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Śledztwo okazuje się wyjątkowo skomplikowane.

— informują twórcy.

Na drodze do rozwiązania sprawy stoi nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki. W każdym kolejnym odcinku pojawi się nowy ślad prowadzący do rozwiązania sprawy. Czy dzięki pomocy Załuskiej uda się ująć sprawcę i zakończyć śledztwo?

— czytamy w opisie serialu.

Obsada serialu: kto oprócz Boczarskiej?

Oprócz Magdaleny Boczarskiej, na ekranie zobaczymy równie obiecujące aktorskie grono: m.in. Arkadiusza JakubikaPiotra Cyrwusa, Aleksandrę Konieczną, Jerzego Trelę, Mirosława Haniszewskiego, Marcina Czarnika i Krzysztofa Dracza.

Reżyserem serialu jest Kristoffer Rus („Naturalni”, „Rodzinka.pl”), a za scenariusz odpowiadają Dana Łukasińska i Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk.

Kiedy premiera na Playerze?

Zgodnie z zapowiedziami, siedmioodcinkowy serial z Magdaleną Boczarską w roli głównej zadebiutuje na platformie Player.pl jeszcze tej jesieni. Pierwszy odcinek „Żywiołów Saszy” będzie dostępny już od wtorku 17 listopada.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA