REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Yennefer, Fringilla i Filavandrel na zdjęciach z planu 2. sezonu „Wiedźmina”

Nie tak dawno informowaliśmy, że w sieci pojawiły się zdjęcia osób grających elfy w 2. sezonie „Wiedźmina”. Teraz wyciekły fotki, na których w ich towarzystwie widać chociażby serialową Yennefer.

24.02.2020
10:20
Yennefer na zdjęciach z planu 2 sezonu Wiedźmina
REKLAMA
REKLAMA

Włodarze Netfliksa wiedzieli, że tworzą coś wyjątkowego. Jeszcze przed premierą 1. sezonu „Wiedźmina” zapowiedziano bowiem, że ruszą prace nad kontynuacją. Serial okazał się wielkim hitem, przez co w Stanach Zjednoczonych znacząco wzrosło zainteresowanie sagą Andrzeja Sapkowskiego. Twórcy produkcji szybko zakasali więc rękawy i ruszyli na plan 2. sezonu.

Zdjęcia do 2. sezonu „Wiedźmina” rozpoczęły się niemal tydzień przed planowanym terminem.

Twórcy już od premiery pierwszej odsłony serialu nie próżnowali. Co chwilę pojawiały się kolejne mniej lub bardziej oficjalne informacje dotyczące kontynuacji. Atmosfera jest więc gorąca, chociaż nowe odcinki pojawią się na platformie nie wcześniej niż w przyszłym roku.

Obecnie twórcy pracują nad scenami z elfami w serialowym obozie stworzeń w Dorking w Wielkiej Brytanii. Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia pokazujące jak mniej więcej te istoty będą prezentować się na ekranie. Teraz możemy przyjrzeć im się z jeszcze bliższej odległości. Wśród nich można dostrzec znaną już z 1. sezonu Yennefer graną przez Anyę Chalotrę. Oprócz niej na fotkach znajdują się chociażby serialowa Fingillia, Filavandrel, Francesca czy jej brat, którego postać została wymyślona specjalnie na potrzeby produkcji.

W 2. sezonie „Wiedźmina” pojawi się mnóstwo nowych twarzy.

Zagrają chociażby Yasen Atour w roli Coena, Agnes Bjorn jako Vereena, Paul Bullion jako Lambert, Thue Ersted Rasmussen jako Eskel, Aisha Fabienne Ross w roli Lydii, Mecia Simson jako Francesca oraz Kristofer Hivju jako Nivellen. Czekamy również na informację, czy Mark Hamill wcieli się w Vesemira. Netflix złożył aktorowi propozycję, ale ten jeszcze na nią nie odpowiedział.

REKLAMA

Reżyserią nowych odcinków serialu zajmą się kolejno: odcinki 1. i 2. Stephen Surjik („Umbrella Academy”), odcinki 3. i 4. Sarah O’Gorman („Przeklęta”), odcinki 5. i 8. Ed Bazalgette („Upadek królestwa”), odcinki 6. i 7. Geeta V. Patel („Meet The Patels”).

Premiera 2. sezonu „Wiedźmina” zaplanowana jest na 2021 rok.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA