REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wiemy, jak będą wyglądały elfy w 2. sezonie „Wiedźmina” od Netfliksa

Grupa zbuntowanych elfów dostała się na plan 2. sezonu „Wiedźmina”. Twierdzą, że mają dość ludzkiego rasizmu, nienawiści i poczucia wyższości. Przewodzi nimi piękna Francesca.

20.02.2020
10:37
Elfy w 2. sezonie Wiedźmina. Zdjęcia statystów w kostiumach
REKLAMA
REKLAMA

Przecieki z planu 2. sezonu „Wiedźmina” skutecznie rozpalają wyobraźnię fanów prozy Andrzeja Sapkowskiego i jej adaptacji na całym świecie. Co chwilę otrzymujemy jakieś nowa zdjęcia czy informacje dotyczące obsady. W tym ostatnim wypadku czekamy na wiadomość, czy Mark Hamill przyjmie propozycję zagrania Vesemira, a jeśli chodzi o ten pierwszy, to dzisiaj możemy zobaczyć część zbuntowanej armii - Scoia'tael, czyli inaczej Wiewiórek.

Grupa ta prowadzi partyzancką walkę przeciwko ludziom, których uważa za rasistów, nienawistników i egocentryków.

Wśród nich znajdują się członkowie ras niziołków, krasnoludów, a przede wszystkim elfów. Na opublikowanych przez portal Redanian Intelligence zdjęciach, możemy zobaczyć, jak w 2. sezonie prezentują się ci ostatni.

Widzimy na nich grupę statystów w kostiumach i z doczepionymi na uszy nakładkami. Tak właśnie będzie wyglądał trzon buntowników ze Scoia'tael. Jest to o tyle ważne, że możemy zobaczyć również, jak radzi sobie nowa kostiumografka czyli Lucinda Wright.

Jak dowiedzieliśmy się dość niedawno, w nowej odsłonie serialu twórcy chcą przedstawić dość ważną postać z książek Sapkowskiego.

Chodzi o Francescę Findabair, opisywaną w sadze jako najpiękniejsza kobieta na świecie. Jest ona też przywódczynią grupy elfów związanych z królem Filavandrelem, którego przez krótką chwilę mogliśmy oglądać w 1. sezonie „Wiedźmina”.

REKLAMA

Jak czytamy we wspomnianym artykule, aktorzy wcielający się w Findabair i Filavandrela uczestniczyli ostatnio w trzydniowych zdjęciach w lokacji mającej być obozem wojskowym elfów. Prócz elfickich statystów pojawiła się tam również postać o kryptonimie „Gary”, która nie ma swojego odpowiednika w książkach Sapkowskiego i została stworzona specjalnie na potrzeby serialu. Jest on bratem Franceski.

Atmosfera już jest gorąca, a do premiery 2. sezonu „Wiedźmina” jeszcze dużo czasu. Chociaż zdjęcia ruszyły niemal tydzień niż planowano, nie należy się go spodziewać przed 2021 rokiem.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA