REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wiemy, jak będą wyglądały elfy w 2. sezonie „Wiedźmina” od Netfliksa

Grupa zbuntowanych elfów dostała się na plan 2. sezonu „Wiedźmina”. Twierdzą, że mają dość ludzkiego rasizmu, nienawiści i poczucia wyższości. Przewodzi nimi piękna Francesca.

20.02.2020
10:37
Elfy w 2. sezonie Wiedźmina. Zdjęcia statystów w kostiumach
REKLAMA
REKLAMA

Przecieki z planu 2. sezonu „Wiedźmina” skutecznie rozpalają wyobraźnię fanów prozy Andrzeja Sapkowskiego i jej adaptacji na całym świecie. Co chwilę otrzymujemy jakieś nowa zdjęcia czy informacje dotyczące obsady. W tym ostatnim wypadku czekamy na wiadomość, czy Mark Hamill przyjmie propozycję zagrania Vesemira, a jeśli chodzi o ten pierwszy, to dzisiaj możemy zobaczyć część zbuntowanej armii - Scoia'tael, czyli inaczej Wiewiórek.

Grupa ta prowadzi partyzancką walkę przeciwko ludziom, których uważa za rasistów, nienawistników i egocentryków.

Wśród nich znajdują się członkowie ras niziołków, krasnoludów, a przede wszystkim elfów. Na opublikowanych przez portal Redanian Intelligence zdjęciach, możemy zobaczyć, jak w 2. sezonie prezentują się ci ostatni.

Widzimy na nich grupę statystów w kostiumach i z doczepionymi na uszy nakładkami. Tak właśnie będzie wyglądał trzon buntowników ze Scoia'tael. Jest to o tyle ważne, że możemy zobaczyć również, jak radzi sobie nowa kostiumografka czyli Lucinda Wright.

Jak dowiedzieliśmy się dość niedawno, w nowej odsłonie serialu twórcy chcą przedstawić dość ważną postać z książek Sapkowskiego.

Chodzi o Francescę Findabair, opisywaną w sadze jako najpiękniejsza kobieta na świecie. Jest ona też przywódczynią grupy elfów związanych z królem Filavandrelem, którego przez krótką chwilę mogliśmy oglądać w 1. sezonie „Wiedźmina”.

REKLAMA

Jak czytamy we wspomnianym artykule, aktorzy wcielający się w Findabair i Filavandrela uczestniczyli ostatnio w trzydniowych zdjęciach w lokacji mającej być obozem wojskowym elfów. Prócz elfickich statystów pojawiła się tam również postać o kryptonimie „Gary”, która nie ma swojego odpowiednika w książkach Sapkowskiego i została stworzona specjalnie na potrzeby serialu. Jest on bratem Franceski.

Atmosfera już jest gorąca, a do premiery 2. sezonu „Wiedźmina” jeszcze dużo czasu. Chociaż zdjęcia ruszyły niemal tydzień niż planowano, nie należy się go spodziewać przed 2021 rokiem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA