REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Już dziś w nocy premiera 6 sezonu "Gry o tron". Pierwszy odcinek za darmo w HBO GO

Już dziś w nocy o godzinie 3:00 na HBO, a także w serwisie HBO GO zostanie opublikowany pierwszy odcinek szóstego sezonu "Gry o tron". Pierwszy epizod będzie udostępniony dla wszystkich zupełnie za darmo w platformie internetowej stacji.

24.04.2016
20:21
Dziś w nocy wraca Gra o tron. Pierwszy odcinek za darmo w HBO GO
REKLAMA
REKLAMA

Szósta seria "Gry o tron" liczyć będzie dziesięć odcinków. Fabuła sztandarowej produkcji HBO wyprzedziła już częściowo losy bohaterów opisane w dotychczas wydanych książkach George'a R. R. Martina. Pierwszy odcinek serialu będzie nosić tytuł "The Red Woman". Epizod skupi się prawdopodobnie na postaci Lady Melisandre, która - jak twierdzą niektórzy fani serialu - związana będzie z powrotem słynnego Jona Snowa, w którego wciela się Kit Harington.

To właśnie dalsze losy Jona Snowa budzą największe zainteresowanie sympatyków serialu przed startem nowego sezonu. Udostępnione materiały promocyjne zdradzają, że postać ta jest martwa, ale jednocześnie - że jeden z najbardziej lubianych bohaterów nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Producenci "Gry o tron" zdradzili też niedawno, że w 6 serii będziemy świadkami największej bitwy w historii telewizji. Bez wątpienia jest więc na co czekać.

gra o tron szósty sezon jon snow class="wp-image-51808"

Szósty sezon "Gry o tron" obejrzymy wyłącznie w HBO lub w HBO GO. Tylko pierwszy odcinek serii będzie udostępniony dla wszystkich bezpłatnie. Pozostałe dziewięć epizodów będzie można zobaczyć w sieci tylko jeśli posiada się dostęp do platformy.

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA