REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Na Polsat Box Go zobaczycie specjalny koncert Adele i jej rozmowę z Oprah

W Polsat Box Go można już obejrzeć specjalne wydarzenie "Adele: One Night Only". Tymczasem do sprzedaży trafił nowy album wokalistki - z tej okazji Spotify… usunęło przycisk "shuffle".

22.11.2021
18:51
adele 30 koncert polsat spotify shuffle
REKLAMA

"Adele: One Night Only" polscy fani piosenkarki mogą już ekskluzywnie obejrzeć w Polsat Box Go. Jest to kameralny, interaktywny występ Adele przed bliskimi przyjaciółmi i gwiazdorską publicznością, który został nakręcony przed gmachem kultowego obserwatorium Griffith Park w Los Angeles. W trakcie koncertu gwiazda zaśpiewała piosenki ze swojej najnowszej płyty "30" (premiera krążka odbyła się w ostatni piątek), w tym, rzecz jasna, hit "Easy On Me". Nie zabrakło też kilku największych, ikonicznych przebojów ze starszych albumów artystki ("Hello" i wiele innych).

Druga część eventu to pełna emocji rozmowa Adele z Oprah Winfrey, znaną amerykańską prezenterką i producentką, w której wokalistka odpowiedziała na wiele pytań, nie tylko związanych z twórczością i karierą muzyczną, ale także życiem prywatnym.

Materiał trwa 84 minuty i ma być dostępny w ofercie serwisu do 28 lutego 2022 roku. Znajdziemy go w pakiecie Polsat Box Go Premium, który kosztuje obecnie 30 zł za 30 dni dostępu. Przypomnę, że decydując się na wykupienie pakietu, możemy skorzystać opcji dostępu jednorazowego, czyli jednego przelewu odblokowującego miesięczny dostęp. Drugą opcją - dla tych, którzy chcieliby korzystać z platformy dłużej - jest dostęp cykliczny. Wówczas co miesiąc z konta zostanie pobrana odpowiednia kwota.

REKLAMA
Adele - 30 - Easy on me

Na prośbę Adele Spotify usunęło przycisk losowego odtwarzania ze stron albumów. Dzięki, Adele!

REKLAMA

Po premierze płyty Adele w ostatnich dniach miała miejsce dość ciekawa sytuacja: na prośbę wokalistki serwis Spotify usunął możliwość mieszania utworów za pomocą buttona "shuffle" na poziomie stron albumów. Adele wspominała już kilkakrotnie, ze artyści w stworzenie całych albumów wkładają dużo pracy - również w to, by składające się na nie utwory były odsłuchiwane w odpowiedniej kolejności. Jej zdaniem sztuka tworzenia płyt to również sztuka opowiadania pewnych historii, które powinny być poznawane i odsłuchiwane zgodnie z założeniami artystów - czyli w ustalonej przez nich kolejności, najlepiej w całości - jeden utwór po drugim.

Spotify wyszło piosenkarce naprzeciw. Dotychczas wchodząc na podstronę płyty po kliknięciu buttona odtwarzania, shuffle ustawione było domyślnie - by odsłuchać materiał w odpowiedniej kolejności, należało zaznaczyć pierwszy utwór na liście. Adele podziękowała już serwisowi.

Zdjęcie główne: CBS/fotograf: Cliff Lipson.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA