REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

sanah zabiera nas do nowej "Akademii pana Kleksa". Baśniowy teledysk do "Jestem twoją bajką" wygląda pięknie

Premiera nowej "Akademii pana Kleksa" zbliża się wielkimi krokami, a więc i atmosfera wokół niej staje się coraz gorętsza. W sieci właśnie pojawił się pierwszy utwór promujący nadchodzącą superprodukcję. Teledysk do Jestem twoją bajką w wykonaniu sanah przenosi nas do baśniowego świata.

08.09.2023
11:10
sanah akademia pana kleksa piosenka
REKLAMA

2024 rok rozpocznie się z przytupem, bo już w styczniu na ekrany kin trafi pierwsza część nowej wersji "Akademii pana Kleksa" w reżyserii Macieja Kawulskiego. Film to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Jana Brzechwy. Poznamy w nim historię Ady Niezgódki, która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat nieograniczonej wyobraźni i kreatywności. Ambroży Kleks pomoże jej rozwinąć niesamowite umiejętności i przyjdzie jej trafić na ślad, mogący pomóc w rozwikłaniu największej tajemnicy rodzinnej.

Nadchodząca "Akademia pana Kleksa" to wielkie przedsięwzięcie. W końcu mówimy tu o nie tylko o adaptacji kochanej przez wszystkich opowieści, ale też nowej wersji powszechnie uwielbianego filmu z lat 80. Film co prawda ma przemawiać przede wszystkim do najmłodszych, ale twórcy zamierzają wejść również w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają poprzednią ekranizację książki Jana Brzechwy. Już udostępniony teledysk do utworu sanah zdaje się ucieleśnieniem tej idei.

O "Akademii pana Kleksa" sporo już pisaliśmy na Spider's Web:

REKLAMA

Akademia pana Kleksa - sanah w piosence promującej film

Jestem twoją bajką nie jest utworem oryginalnym. Starsi odbiorcy mogą ją kojarzyć z wykonania Zdzisławy Sośnickiej. Jak wypada w nowej aranżacji, w której to sanah zabiera nas - jak czytamy w informacji prasowej - w podróż do najodleglejszych zakamarków naszej pamięci i w świat wyjątkowych, emocjonalnych przeżyć?

REKLAMA
Akademia pana Kleksa - sanah - piosenka

W teledysku do Jestem twoją bajką nie brakuje scen z udziałem gwiazd nadchodzącej "Akademii pana Kleksa". Zobaczymy w nim więc przede wszystkim wcielającego się w filmie w tytułową rolę Tomasza Kota oraz Piotra Fronczewskiego, który odgrywał ją w poprzedniej adaptacji bajki Jana Brzechwy.

Premiera filmu "Akademia pana Kleksa" 5 stycznia 2024 roku w kinach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA