REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Tomasz Kot zakończył zdjęcia do "Pana Kleksa". Pokazał zdjęcie

Jakiś czas temu gruchnęła w mediach wiadomość, iż powstanie kolejna odsłona filmowych przygód "Pana Kleksa". Tym razem film na postawie kultowej książki "Akademia Pana Kleksa" Jana Brzechwy wyreżyserował Maciej Kawulski, a w roli głównej obsadził Tomasza Kota. Aktor poinformował w swoich mediach społecznościowych o zakończeniu zdjęć do produkcji.

21.11.2022
8:42
Tomasz Kot
REKLAMA

"Akademia Pana Kleksa" w reżyserii Krzysztofa Gradowskiego miała swoją premierę w 1984 roku, podbijając serca widzów. W tytułowej roli widzowie mogli zobaczyć Piotra Fronczewskiego. Po latach, za filmową ekranizację zabrał się Maciej Kawulski, reżyser takich filmów jak m.in. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" oraz "Jak pokochałam gangstera".

REKLAMA

Tomasz Kot jako Ambroży Kleks. Aktor pokazał metamorfozę do roli.

Wśród nazwisk aktorów, którzy mieliby zagrać główną rolę, wymieniano m.in. Rafała Zawieruchę, Pawła Deląga oraz Tomasz Kota. Wybór padł na Tomasza Kota, który od dłuższego czasu ma bardzo dobrą passę. Nagradzany i ceniony aktor poinformował na Instagramie, że w miniony weekend zakończył zdjęcia do produkcji Macieja Kawulskiego.

Wczoraj w nocy zakończyłem okres zdjęciowy gigantycznej przygody, do której zaprosił mnie Maciej Kawulski. Było magicznie i cudownie! Były guziki i motyle! - napisał Tomasz Kot na Instagramie, prezentując też swoją metamorfozę jako Ambroży Kleks. Aktor pokazał bujny i oryginalny zarost, wyhodowany na potrzeby roli.

REKLAMA

Antonina Litwiniak zadebiutuje na dużym ekranie jako Ada Niezgódka

Zdjęcia do "Pana Kleksa" ruszyły latem tego roku. Poza Tomaszem Kotem, na wielkim ekranie zobaczymy debiutującą Antoninę Litwiniak, która wcieli się w Adę Niezgódkę. Uwspółcześniona wersja " Pana Kleksa" opowie historię pozornie zwykłej dziewczynki - Ady Niezgódki - która trafi do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, kreatywności i wyobraźni. Przy pomocy szalonego i jednocześnie wybitnego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności oraz wpadnie na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA