REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Rodacy kochają Chrisa Pratta. Aktor przejął listę "popularne" na Amazon Prime Video

Sukces serialu "Lista śmierci" sprawił, że na polskim Amazon Prime Video akcje "Wojny o jutro" poszły w górę. Z jednej strony mamy więc opowieść o walczącym o życie komandosie Navy SEALS, a z drugiej historię nauczyciela z podstawówki, który zostaje powołany do walki z kosmitami. Co łączy oba te tytuły? Chris Pratt w głównej roli.

23.07.2022
9:52
lista śmierci amazon prime video co oglądać
REKLAMA

Dołącz do Amazon Prime z tego linku, skorzystaj z promocji (30 dni za darmo) i kupuj taniej podczas pierwszego Amazon Prime Day w Polsce.

Zaraz po swojej premierze "Lista śmierci" zdetronizowała "The Boys" z pierwszego miejsca najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video w Polsce. Stało się to na chwilę przed finałem 3. sezonu przygód Butchera i jego chłopaków. Kiedy oni szykowali się do, w swoim mniemaniu, ostatecznego starcia z Homelanderem, serial z Chrisem Prattem podbił serca użytkowników platformy.

"Lista śmierci" nie okazała się chwilowym hitem i już od kilku tygodni nie schodzi z pierwszego miejsca najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video w Polsce. Jaki jest tego powód? Trzymający w napięciu scenariusz? Wartka akcja? A może charyzma wcielającego się w główną rolę Chrisa Pratta? To ostatnie wydaje się najbardziej prawdopodobne. Wskazuje na to wzrost popularności innej produkcji z aktorem na platformie.

REKLAMA

Chris Pratt podbija listę najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video.

"Wojna o jutro" jest dobrze znana użytkownikom Amazon Prime Video. Zadebiutowała na platformie rok temu. Ostatnio był to tylko jeden z wielu filmów w serwisie - do obejrzenia, jeśli nie trafiło się na nic ciekawszego. Ale po premierze "Listy śmierci" jego notowania nieustannie wzrastają. Obie produkcje łączy zaś jedynie Chris Pratt w głównej roli.

Lista śmierci - Amazon Prime Video - co oglądać?

Polacy po obejrzeniu "Listy śmierci" musieli zacząć szukać innych tytułów z aktorem i w ten sposób na nowo (a może po raz pierwszy?) odkrywają teraz "Wojnę o jutro". Nie wyobrażam sobie innego powodu, dla którego ta produkcja zaliczyła aż tak wielki skok na liście najpopularniejszych filmów na Amazon Prime Video. Co z tego, że krytykom oba tytuły niezbyt przypadły do gustu, skoro widzowie są zadowoleni? Jak widać, wychodzą z założenia, że znajdą tam akcję, humor i Chrisa Pratta. To starczy, aby się dobrze bawić. Nawet jeśli akurat w przypadku serialu nie jest do końca prawdą.

TOP10 najpopularniejszych filmów na Amazon Prime Video w tym tygodniu:

 1. American Siege
 2. Mumia
 3. Miłość, seks & pandemia
 4. Pitbull
 5. Ostatnia szansa
 6. Archive
 7. Wojna o jutro
 8. Zamach
 9. Droga samurajów
 10. Wielki mur
REKLAMA

TOP10 najpopularniejszych seriali na Amazon Prime Video w tym tygodniu:

 1. Lista śmierci
 2. The Boys
 3. James May: Nasz człowiek w Japonii
 4. Zaginiony symbol
 5. Reacher
 6. The Summer I Turned Pretty
 7. The Grand Tour
 8. Koło czasu
 9. Nocne niebo
 10. Clarkson's Farm

  Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

  Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA