REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Finał "The Boys" już na Amazon Prime Video. Jednak Polacy chętniej sięgają po coś innego

Znakomity 3. sezon "The Boys" dobiegł końca - finał serii to dla wielu widzów wydarzenie większe, niż premiera filmu "Thor: Miłość i grom" (i w pełni to rozumiem). Co ciekawe, najpopularniejszym tytułem na Amazon Prime Video została "Lista śmierci". Co jeszcze najchętniej oglądają Polacy w tym serwisie?

09.07.2022
9:33
lista śmierci the boys amazon prime video najpopularniejsze co oglądać
REKLAMA

Dołącz do Amazon Prime z tego linku, skorzystaj z promocji (30 dni za darmo) i kupuj taniej podczas pierwszego Amazon Prime Day w Polsce.

"Lista śmierci" z Chrisem Prattem wbiła się na pierwsze miejsce na liście TOP 10 najpopularniejszych tytułów w Polsce na Amazon Prime Video. Trudno przewidzieć, czy lada moment nie ustąpi tronu pozycji numer dwa, która królowała przez kilka tygodni - "The Boys". Superbohaterska satyra cieszy się ogromną popularnością, a teraz w serwisie wylądował finał 3. sezonu, o którym mówi się bardzo dużo.

REKLAMA

Amazon Prime Video: najpopularniejsze filmy i seriale

"The Boys" ustąpili miejsca, a Cris Pratt podbił serca Polaków. Pojedynek dwóch najpopularniejszych tytułów może nas jeszcze zaskoczyć, tymczasem warto sprawdzić, co jeszcze przypadło polskim subskrybentom serwisu do gustu.

Lista śmierci

Zgodnie z naszymi przewidywaniami, "Lista śmierci" stała się nowym hitem platformy. Chris Pratt wciela się tu w komandosa Navy SEALS, który jako jedyny uchodzi żywy zasadzki. Podporucznik James Reece planuje zemstę na tajemniczych spiskowcach, którzy wymordowali cały jego pluton. Pierwszy sezon produkcji liczy osiem odcinków, które niekoniecznie przypadły do gustu zachodnim krytykom (cóż, nam również), ale już widzowie oceniają je nieco lepiej. Może warto zaryzykować i rzucić okiem?

The Boys

Chłopaki wciąż próbują pokonać Homelandera - i gdy już wydawało się, że mają asa w rękawie, zakończenie przedostatniego epizodu wywróciło całą sytuację do góry nogami. Finał 3. sezonu "The Boys" sprawia, że premiera nowego "Thora" nie wywołuje większych emocji - zwłaszcza, że była to chyba najlepsza seria z dotychczasowych. Twórcy odchodzą od materiału źródłowego we wzorowy sposób - udała im się rzadka sztuka stworzenia adaptacji znacznie lepszej niż oryginał. Czapki z głów.

Tego lata stałam się piękna

Tego lata stałam się piękna

Trzecie miejsce w pełni zasłużone - to naprawdę udany serial. Produkcja znacznie różni się od wspomnianych wcześniej - to zdecydowanie bardziej wyważona i intymna opowieść o Belly, dla której to lato jest zupełnie inne niż wszystkie poprzednie (dotychczas identyczne). To czas pierwszej miłości, złamanego serca i dorastania - teraz jej życie zmieni się na zawsze.

REKLAMA

Amazon Prime Video - co oglądać?

Polscy subskrybenci Prime Video ulegli sympatii do oblicza Chrisa Pratta, który wystąpił w nowej produkcji - niestety, satysfakcja z seansu "Listy śmierci" nie jest gwarantowana (na co wskazuje mieszany odbiór). Sto procent frajdy zapewnią natomiast "The Boys", którzy ustąpili z pierwszego miejsca, jednak wciąż podbijają ścisłą topkę. Poza tym najchętniej wybieramy tytuły takie jak "Tego lata stałam się piękna", "Zaginiony symbol", "Reacher", "The Grand Tour - sezon 4.", "Odsiecz", "Ostatnia szansa", "Nocne niebo" oraz "Miłość, seks & pandemia".

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA