REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Więcej akcji! Użytkownicy Amazona się tego domagają

Co w tym tygodniu oglądają użytkownicy Amazon Prime Video? Akcję, akcję i jeszcze raz akcję. Nie od dziś przecież wiadomo, że uwielbiają rozpierduchę. Szczególnie w oldschoolowym stylu. Dlatego właśnie tak chętnie sięgają po nowy film z plejadą ekranowych twardzieli, którymi dowodzi jeden z największych herosów lat 80.

08.06.2024
8:01
amazon prime video co obejrzeć filmy akcji
REKLAMA

Jeszcze do niedawna użytkownicy Amazon Prime Video rozpływali się nad "Road House", remakiem "Wykidajły", którego Polacy uwielbiali zdzierać na kasetach VHS. Jake Gyllenhaal kopie w nim tyłki, jak Patrick Swayze przykazał, czym szybko wdarł się na szczyt listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie w naszym kraju. Nie chciał z niego zejść przez wiele kolejnych tygodni, ale potem nadszedł "Fallout" - obecnie drugi, po "Władcy Pierścieni: Pierścieniach Władzy", najchętniej oglądany serial w historii serwisu. Poziom adrenaliny w zestawieniu nieco więc opadł.

"Fallout" też bardzo długo królował w serwisie, ale potem Polacy sobie przeskakiwali z tytułu na tytuł. Tu ich uwagę przyciągnęła "Nieobliczalna", tam chcieli zobaczyć, o co chodzi z tymi kontrowersjami wokół "Białej odwagi", a ostatnio postanowili sprawdzić, czy "Demeter: Przebudzenie zła" rzeczywiście jest tak zły, jak krytycy o nim pisali. Teraz ten badziewny horror zrzucili jednak na trzecie miejsce zestawienia najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video. Jego poprzednią pierwszą pozycję zajmują teraz "Niezniszczalni 4" (do obejrzenia TUTAJ).

REKLAMA

Amazon Prime Video - co obejrzeć?

W "Niezniszczalnych 4" znani nam z poprzednich części serii bohaterowie łączą siły z młodszym pokoleniem, które reprezentuje nowe style walki, inną taktykę i metody działania. Sprawa jest poważna. Ekipa musi bowiem odbić z rąk terrorystów broń masowej zagłady, zanim trafi ona w ręce dyktatora, gotowego na wszystko, aby tylko utrzymać się u władzy.

Niezniszczalni 4 - Amazon Prime Video - co obejrzeć?

Może i tytułowi niezniszczalni nie wrócili w najlepszej formie. Może i Sylvester Stallone nie porwał tłumów, jak za swoich najlepszych lat. Może filmowi nie pomogła obecność Jasona Stathama, Dolpha Lundgrena, ani nawet 50 Centa i Megan Fox. Po zmiażdżeniu przez krytyków "Niezniszczalni 4" zatonęli w światowym box offisie. Użytkownicy Prime Video machnęli na to jednak ręką. Spragnieni wysokoadrenalinowej akcji rzucili się na nowość na Amazonie.

Sensacyjnych rozrywek na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Prime Video jest zresztą więcej. Niewiele więcej, ale więcej. Na ósmym miejscu zestawienia w tym tygodniu znajdziemy bowiem "Die Hart 2". Zasady tego filmu są identyczne, jak w przypadku poprzedniej części. Tym razem w pełny metraż połączono odcinki 2. sezonu serialu "Die Hart", w którym Kevin Hart wciela się w fikcyjną wersję siebie. Tym razem nie jest już aktorem z ambicjami, tylko prawdziwą gwiazdą kina akcji. Pada jednak ofiarą okrutnego planu zemsty i musi prosić o pomoc ulubioną koleżankę po fachu i nadgorliwego asystenta.

Więcej o ofercie Amazon Prime Video poczytasz na Spider's Web:

Więcej akcji w zestawieniu nie ma, ale to się zaraz zmieni. Topkę najpopularniejszych Amazon Prime Video bez wątpienia zdominują chłopaki. "The Boys" wracają na platformę z 4. sezonem, aby dalej cisnąć bekę z superbohaterów i szału na ich punkcie. I, co oczywiste, oblać nas przy tym hektolitrami krwi.

REKLAMA

Amazon Prime Video - TOP10 najpopularniejszych tytułów:

 1. Niezniszczalni 4
 2. Fallout
 3. Demeter: Przebudzenie zła
 4. Biała odwaga
 5. Maxton Hall
 6. Nieobliczalna
 7. Farma Clarksona
 8. Die Hart 2
 9. Na samą myśl o tobie
 10. LOL: Kto się śmieje ostatni
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA