REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nadchodzi 3. sezon „Reachera”. Alan Ritchson mówi, kiedy możemy spodziewać się premiery

Miłośnicy hitu od Amazon Prime Video - „Reachera” - z niecierpliwoscią wyczekiwali obwieszczeń dotyczących powrotu serialu. Wiemy już, o czym opowie 3. sezon, ale wciąż jeszcze nie otrzymaliśmy żadnych informacji czy sugestii dotyczących daty premiery. Teraz nareszcie dotarły do nas pierwsze wieści na ten temat. Niestety, nie nastrajają entuzjazmem.

16.05.2024
8:53
reacher sezon 3 kiedy premiera polska serial amazon prime video
REKLAMA

„Reacher” rozkochał w sobie subskrybentów Prime Video - serial adaptujący prozę Lee Childa to idealnie zbalansowana mieszanka bezkompromisowej akcji, humoru i thrillera. Charakterystyczny ton produkcji jest dość unikalny, ale fakt, że mimo całej tej brutalności i tematycznej powagi jednocześnie nie traktuje się do końca poważnie, raz po raz mrugając okiem do fanów kina sensacyjnego lat 90., ewidentnie przypadł odbiorcom do gustu.

Za nami dwie ciepło przyjęte serie. A co z sezonem 3.?

REKLAMA

Reacher, sezon 3. Kiedy premiera?

Alan Ritchson, który wciela się w tytułową postać, niedawno podzielił się okresem premiery 3. odsłony. Niestety, możemy już porzucić nadzieję na rychły powrót - produkcja z całą pewnością nie pojawi się w tym roku. W instagramowym poście Ritchson podpisał jedno ze zdjęć słowami: „Największe nazwisko w kinie akcji uderzy ponownie w 2025 r.”. Dla niektórych może się to wydawać zaskakujące - w końcu produkcja nowej serii rozpoczęła się jeszcze przed premierą 2. sezonu w grudniu ubiegłego roku. Nagrywającego nowe sceny Ritchsona „przyłapano” w kwietniu 2024. Nie wiemy jednak, kiedy produkcja się zakończy, ale wygląda na to, że przerwa między debiutami wyniesie ponad rok. Cóż - sezony 1. i 2. dzieliły niemal dwa lata. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Czytaj więcej o Reacherze w Spider's Web:

Reacher

Seria otwierająca opowieść przeniosła na ekran pierwszą powieść Childa o Reacherze: „Poziom śmierci”. Kolejna bazowała na tomie 11. czyli „Elicie zabójców”, a 3. sezon będzie czerpać z 7. części książkowego cyklu: „Sile perswazji”. W tej fabule tytułowy bohater pod przykrywką musi uratować porwanego informatora. Sprawcą zamieszania jest przeciwnik z przeszłości bohatera, z którym musi wyrównać rachunki: Francis Xavier Quinn, oficer wywiadu wojskowego, który próbował sprzedać Irakowi amerykańskie plany strategiczne.

„Reachera” obejrzycie pod tym linkiem. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA