REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"The Boys" tak bardzo kopie tyłki, że na osłodę sięgamy po urocze teen drama od Amazon Prime Video

Najwyraźniej 3. sezon "The Boys" niszczy psychikę użytkowników Amazon Prime Video. Lista najpopularniejszych tytułów na platformie sugeruje, że po tych wszystkich bezeceństwach, które mają miejsce na ekranie, sięgamy po uroczy, przesłodzony serial o dorastaniu - "The Summer I Turned Pretty". Na szczęście wciąż jeszcze pamiętamy też o Piotrze Adamczyku w "Nocnym niebie".

25.06.2022
9:23
the boys amazon pirme video co oglądać najpopularniejsze
REKLAMA

3. sezon "The Boys" co tydzień atakuje Amazon Prime Video nowym odcinkiem. I co tam się dzieje! Ci, co widzieli już Herogasm, wiedzą, że nie jest to serial dostosowany do widowni poniżej 18. roku życia. Po tych wszystkich bezeceństwach, jakich byliśmy świadkami, w ramach psychicznego odpoczynku, oglądamy "The Summer I Turned Pretty". Tak, z jednej strony superbohaterska orgia, a z drugiej przesłodzona historia dorastającej nastolatki.

REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze seriale i filmy. Co oglądać?

"The Boys" niszczą każdego. Odcinek, który w piątek pojawił się na platformie, to udowadnia. Na szczęście na Amazon Prime Video jest też "The Summer I Turned Pretty". To teraz najpopularniejsze tytuły na platformie. Gdzieś za nimi ustawił się natomiast Piotr Adamczyk ze swoim występem w "Nocnym niebie".

The Boys

The Boys: 3. sezon - Amazon Prime Video

Wzięliście już udział w Herogasm? Się działo, nie? Najnowszy odcinek 3. sezonu "The Boys" pokazuje więcej, niż chcielibyśmy zobaczyć. I bardzo dobrze. W końcu seks i przemoc to znaki rozpoznawcze tego (anty)superbohaterskiego serialu Amazon Prime Video. Twórcy co chwilę przeginają pałę i za to właśnie kochamy tę produkcję.

The Summer I Turned Pretty

Z jednej strony orgia superbohaterów, a z drugiej... Belly poznaje uroki dojrzewania? Lista najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video pokazuje jedno. Polacy najpierw rozpływają się nad przemocą i seksem w "The Boys", a potem oglądają przesłodzony serial "The Summer I Turned Pretty". Zresztą nie tylko oni - to obecnie najpopularniejszy tytuł serwisu również w skali globalnej.

Nocne niebo

Nocne niebo - Amazon Prime Video

Nieco za czołówką najpopularniejszych filmów i seriali dostępnych na Amazon Prime Video uplasowało się "Nocne niebo". Już od dłuższego czasu nowe osoby zaglądają do serwisu, by przyjrzeć się produkcji, w której Piotr Adamczyk błyszczy równie mocno, co hollywoodzkie gwiazdy. Polak wystąpił bowiem u boku J.K. Simmonsa i Sissy Spacek.

Amazon Prime Video - co oglądają Polacy na platformie?

REKLAMA

Zabawa w "The Boys" staje się coraz ostrzejsza. Już niedługo 3. sezon dobiegnie jednak końca. Zanim to się stanie, serial z pewnością nie odda tytułu najpopularniejszego tytułu na Amazon Prime Video w naszym kraju. W lipcu pojawią się jednak produkcje, które mogą mu koronę odebrać.

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA