REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Jeśli chcesz obejrzeć polski film, włącz Amazona. Nasze produkcje biją tam rekordy

Polskie kino króluje na Amazon Prime Video. W tym tygodniu na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie znalazły się aż cztery rodzime produkcje. Większość z nich już od jakiegoś czasu gości na platformie, ale jedna to zupełna świeżynka. Zestawienie zdominował bowiem dokument, który wczoraj miał swoją premierę. Nic dziwnego. W końcu opowiada o kapitanie naszej reprezentacji w piłce nożnej - Robercie Lewandowskim.

01.04.2023
11:57
amazon prime video premiery co obejrzeć polskie kino
REKLAMA

Robert Lewandowski jest bohaterem narodowym - naszym ambasadorem na świecie, o którym słyszał dosłownie każdy. Dlatego dokument "Lewandowski - Nieznany" z miejsca stał się hitem Amazon Prime Video. Nie było innej opcji. Bo przecież użytkownicy platformy rzucają się na polskie produkcje. Dowód? Wystarczy zalogować się do serwisu.

W mijającym tygodniu subskrybenci platformy Amazona oglądali oczywiście oscarowy szlagier ("Wszystko wszędzie naraz"), 2. sezon hitowego serialu ("Carnival Row"), czy świeżutki film na licencji ("Szybcy i wściekli 9"). Prócz tego jednak na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Prime Video od paru dni goszczą też trzy polskie produkcje - "Bejbis", "Nie cudzołóż i nie kradnij" oraz "Niewidzialna wojna".

Czytaj także:

REKLAMA

Amazon Prime Video - polskie filmy opanowały platformę

Czy są to dobre jakościowo produkcje? Nominacje "Niewidzialnej wojny" do tegorocznych Węży każą mocno w to wątpić. Powszechne opinie na temat "Nie cudzołóż i nie kradnij" oraz "Bejbis" również nie napawają optymizmem. Ale przecież nie o to w tej zabawie się rozchodzi. Nie ma nic lepszego niż weekend z polskim filmem. A w tym tygodniu to już szczególnie dostaliśmy film do obejrzenia obowiązkowo. Na szczęście ten jest akurat udany.

Nieważne czy kieruje wami patriotyzm, czy jesteście kibicami. Dokument "Lewandowski - Nieznany" trzeba po prostu obejrzeć. Zgodnie z zapowiedziami film daje widzom niepowtarzalną możliwość poznania prawdziwego wizerunku i historii Roberta Lewandowskiego. Produkcja przedstawia bowiem losy młodego człowieka, który z małego miasta w Polsce wybił się na świecie, stając jednym z najlepszych napastników swoich czasów.

Lewandowski - Nieznany - Amazon Prime Video - premiera

Dokument "Lewandowski - Nieznany" na samym starcie wykopał sobie najwyższy stopień podium na liście najpopularniejszych tytułów na Prime Video. Zrobił to w tak pięknym stylu, że pewnie spędzi tam sporo czasu.

REKLAMA

TOP najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video

 1. Lewandowski - Nieznany
 2. Carnival Row
 3. Star Trek: Picard
 4. Bejbis
 5. Wszystko wszędzie naraz
 6. Szybcy i wściekli 9
 7. Farma Clarksona
 8. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
 9. Nie cudzołóż i nie kradnij
 10. Niewidzialna wojna
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA