REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Oscarowy film hitem na Amazon Prime Video. Akademia nagrodziła właściwą produkcję

Wielkim zwycięzcą tegorocznych Oscarów było "Wszystko wszędzie naraz". Multiwersum duetu Daniels porwało Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej mniej więcej tak samo jak widzów. Bo tym razem to nie jest tak, że jej gusta rozminęły się z upodobaniami publiczności. Chcecie dowodu? Spójrzcie na listę najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video.

18.03.2023
9:12
wszystko wszędzie naraz amazon prime video
REKLAMA

"Wszystko wszędzie naraz" zadebiutowało na Amazon Prime Video już jakiś czas temu. Przez chwilę cieszyło się nawet całkiem sporą popularnością, ale potem to wiadomo. Użytkownicy platformy rzucili się na jej nowości i w zeszłym tygodniu namiętnie oglądali chociażby komedię sensacyjną "Die Hart". Potem przyszły jednak Oscary 2023 i szalony film duetu Daniels wrócił do łask. I to z przytupem.

"Wszystko wszędzie naraz" to film skromny. Gdzie mu tam do "Avatara: Istoty wody" za 250 mln dolców, czy "Top Gun: Maverick" za 150 mln, skoro kosztował zaledwie 18 mln. A jednak. To właśnie ta produkcja była największym triumfatorem tegorocznych Oscarów. Nie dość, że zgarnęła najwięcej, bo aż 11 nominacji, to jeszcze przemieniła je w 7 statuetek. W tym w tę najważniejszą: dla najlepszej produkcji. Wow!

Czytaj także:

REKLAMA

Wszystko wszędzie naraz - oscarowy film hitem Amazon Prime Video

Z decyzjami Amerykańskiej Akademii nieraz można się kłócić, bo chociażby w zeszłym roku najlepszym filmem została "CODA", która publiczności tak naprawdę nie obeszła. Podobnych przypadków jest całe mnóstwo. Tym razem było jednak inaczej. Oscary ewidentnie zdobyła właściwa produkcja, czyli taka, co trafia nie tylko do hollywoodzkich snobów, ale też do przeciętnego widza.

Jak na swój budżet "Wszystko wszędzie naraz" zarobiło całkiem przyzwoite 108 mln dolarów. Oscarowy triumf ewidentnie jednak nadał filmowi nowe życie. Chociażby w Polsce przez ostatni tydzień użytkownicy Amazon Prime Video chętnie po niego sięgali. Aktualnie to najpopularniejsza produkcja dostępna na platformie w naszym kraju. Nie ma sobie równych.

Wszystko wszędzie naraz - Amazon Prime Video

Oczywiście, użytkownicy Amazon Prime Video nie tylko oscarowym "Wszystko wszędzie naraz" żyją. Chętnie wciąż sięgają po 2. sezon "Carnival Row", "Farmę Clarksona", czy polskie "Nie cudzołóż i nie kradnij". Nowość z poprzedniego tygodnia też zagościła w ich świadomości, przez co "Daisy Jones & The Six" znajduje się na siódmym miejscu listy najpopularniejszych tytułów na platformie.

REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze tytuły:

 1. Wszystko wszędzie naraz
 2. Carnival Row
 3. Farma Clarksona
 4. Nie cudzołóż i nie kradnij
 5. Star Trek: Picard
 6. Konsultant
 7. Daisy Jones & The Six
 8. Sayen
 9. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
 10. Die Hart
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA