REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Przesuń się "Picardzie". "Peryferia" nowym nr 1 najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video

Nowy odcinek "Star Trek: Picard" tym razem nie podbił listy najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video w naszym kraju. Polacy rzucili się bowiem na inny serial. "Peryferia" zajęły pierwsze miejsce zestawienia najchętniej oglądanych na platformie produkcji. Prócz tego chętnie sięgaliśmy jeszcze chociażby po "All the Old Knives" i "Pitbulla".

24.04.2022
11:37
peryferia amazon prime video premiery
REKLAMA

W ostatnim czasie premiery nowych odcinków 2. sezonu "Star Trek: Picard" zapewniały serialowi pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych tytułów Amazon Prime Video w Polsce. W tym tygodniu jest jednak inaczej. Serca użytkowników platformy podbiły bowiem "Peryferia" z Joshem Brolinem w roli głównej. Jakie jeszcze produkcje oglądaliśmy w mijającym tygodniu?

REKLAMA

Najpopularniejsze filmy i seriale w Polsce na Amazon Prime Video

Amazon Prime Video to istna kopalnia interesujących filmów i seriali. W mijającym tygodniu prócz wspomnianych "Star Trek: Picard" i "Peryferii" użytkownicy platformy namiętnie oglądali thriller szpiegowski "All the Old Knives" oraz polskiego "Pitbulla".

Peryferia

Peryferia - Amazon Prime Video

Cóż to jest za serial. Zaczyna się jak "Yellowstone", a potem płynnie przechodzi w opowieść w stylu "Znaków". Zamiast dziwnych symboli na polu kukurydzy, mamy jednak tajemniczą dziurę na ranczu Royala Abbotta. Główny bohater musi walczyć o własną ziemię z nieuczciwym sąsiadem, a jednocześnie stopniowo odkrywa właściwości dziwacznego zjawiska. Skąd się wzięło? Co robi? W udostępnionych do tej pory czterech odcinkach dostajemy tylko sugestie odpowiedzi na te pytania. Od ekranu nie sposób się oderwać. Jeśli twórcy nie stracą pary w kolejnych epizodach, serial z pewnością jeszcze jakiś czas będzie utrzymywał się na pierwszym miejscu najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video w Polsce.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

All the Old Knives

Jeśli lubicie oldschoolowe thrillery szpiegowskie, "All the Old Knives" jest właśnie dla was. Na półce wypożyczalni VHS można by go umieścić między "Trzema dniami kondora" a "Mission: Impossible". Chris Pine i Thandiwe Newton wcielają się tutaj w parę agentów CIA, którzy po latach od feralnej akcji ratunkowej spotykają się ponownie. Odżywają dawne uczucia, ale te będą musiały zejść na drugi plan, bo jedno z nich jest kretem. Napięcia więc tu nie brakuje. Dzięki niemu film kolejny tydzień utrzymuje się na liście najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video w Polsce. Tym razem znalazł się na miejscu czwartym.

Film dostępny na Amazon Prime Video.

Pitbull

Pitbull - Amazon Prime Video

Filmy Patryka Vegi pojawiły się na Amazon Prime Video i narobiły szumu na liście najpopularniejszych tytułów w naszym kraju. "Small World" co prawda zdążyło już spaść z zestawienia, ale "Pitbull" wciąż dumnie się w nim utrzymuje. W tym tygodniu polska produkcja zajmuje miejsce ósme.

Film dostępny na Amazon Prime Video.

Najpopularniejsze w Polsce na Amazon Prime Video - co jeszcze oglądaliśmy w tym tygodniu?

Powyższe produkcje to tylko część tytułów, po które na Amazon Prime Video w mijającym tygodniu sięgaliśmy najchętniej. W dziesiątce najpopularniejszych filmów i seriali na platformie znajdziemy jeszcze:

REKLAMA
  • The Boys
  • Reacher
  • Farma Clarksona
  • Koło czas
  • The Grand Tour
  • Upload

Amazon Prime Video dba jednak, aby biblioteka serwisu regularnie się powiększała. Jak już zdążyliśmy się przekonać, użytkownicy platformy w Polsce rzucają się na jej nowości, zapewniając im wysokie miejsca w zestawieniu najpopularniejszych produkcji w naszym kraju. Być może więc w przyszłym tygodniu na liście znajdzie się debiutujący w nadchodzący piątek 2. sezon "Undone". O tym przekonamy się za jakiś czas.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA