REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Top 10 Amazona. Serwis ujawnia, co najchętniej oglądają Polacy

Amazon wzorem serwisu Netflix stworzył własną listę najpopularniejszych produkcji w serwisie. Dzięki niej będziesz wiedział, co najchętniej oglądają Polacy. To powinno pomóc utrzymać się na topie, ale też może polecić niezłe nowości. Sprawdź, co warto obejrzeć w serwisie.

07.02.2022
19:24
top 10 amazon prime video
REKLAMA

Amazon nie chce być gorszy od Netfliksa i stworzył własne top 10. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się, co też ciekawego oglądają nasi rodacy w serwisie giganta. Co ciekawe na razie takie nowości jak "Reacher" są przeplatane seriami takimi jak "Dziewięcioro nieznajomych" i "The Boys", które na platformie wylądowały przed miesiącami, ale nadal przyciągają widzów.

REKLAMA

Prime Video ma swoje TOP10 najpopularniejszych tytułów w Polsce. Podobne listy już od dawna z uwagą śledzimy na Netfliksie. To one często podpowiadają niezdecydowanym użytkownikom, co obejrzeć w wolnej chwili, aby być na czasie. Teraz serwis Amazona zyskał tę samą funkcję. Czy będzie się cieszyć taką samą popularnością co u konkurencji?

Odkąd tylko pojawiła się promocja, dzięki której roczny dostęp do biblioteki Amazon Prime Video kosztuje zaledwie 49 zł, serwis cieszy się w naszym kraju dużą popularnością. Na platformie cały czas pojawiają się nie tylko nowe filmy i seriale, ale również udogodnienia dla użytkowników. Teraz dzięki wprowadzeniu list "10 najpopularniejszych w Polsce" możecie się dowiedzieć, jakie tytuły w danym okresie skupiają na sobie uwagę subskrybentów.

Amazon Prime Video - top 10 najpopularniejszych produkcji w Polsce

Lista "10 najpopularniejszych w Polsce" od Amazon Prime Video podpowiada, jakie tytuły cieszą się w danym okresie największą popularnością w naszym kraju. Aktualnie wśród tytułów w zestawieniu znajduje się nowy serial akcji platformy i trochę starszych tytułów takich jak "Koło czasu" czy "The Boys".

Reacher

Reacher - Amazon Prime Video - zwiastun

Wszystko wskazuje na to, że w miniony piątek "Reacher" z kopa wszedł na Amazon Prime Video. Nowy serial akcji platformy zajmuje aktualnie pierwsze miejsce na liście "10 najpopularniejszych w Polsce". Jest to opowieść o byłym wojskowym, który przybywa do sennego miasteczka na południu Stanów Zjednoczonych, gdzie niesłusznie zostaje aresztowany za morderstwo.

Serial obejrzycie na Amazon Prime Video.

Amazon Prime Video, jak każdy inny serwis, poszukuje serialu fantasy na miarę "Gry o tron". "Koło czasu" nim nie będzie, ale cieszy się całkiem sporą popularnością wśród użytkowników platformy w naszym kraju. Aktualnie zajmuje bowiem czwartą pozycję na liście "10 najpopularniejszych w Polsce". A przecież od premiery ostatniego odcinka serialu minął już ponad miesiąc.

Serial obejrzycie na Amazon Prime Video.

The Boys - Amazon Prime Video - zwiastun

Listę "10 najpopularniejszych w Polsce" Amazon Prime Video zamyka brutalna adaptacja brutalnego komiksu Gartha Ennisa. "The Boys" ma już dwa sezony i może pochwalić się niesłabnącą energią. Adrenaliny, jakiej serial dostarcza, wystarczyłoby na kilka innych podobnych produkcji. Nic więc dziwnego, że ciągle sięgają po niego nowi widzowie, albo ci, co już go widzieli, aby umilić sobie czas oczekiwania na kolejną odsłonę tej (anty)superbohaterskiej opowieści.

Serial obejrzycie na Amazon Prime Video.

REKLAMA

Amazon Prime Video wystartowało z listą 10 najpopularniejszych produkcji w Polsce

Prócz wymienionych tytułów na liście "10 najpopularniejszych w Polsce" Amazon Prime Video znajduje się jeszcze chociażby "Hotel Transylwania: Transformania", "Dziewięcioro nieznajomych" czy "Wojna o jutro" z Chrisem Prattem. Nie mamy jednak pojęcia, kiedy w zestawieniu dojdzie do przetasowań. Wysłaliśmy do przedstawicieli serwisu w Polsce pytanie, jak często "10 najpopularniejszych w Polsce" będzie aktualizowana. Do momentu publikacji tego tekstu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA