REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Polska przejmuje listę najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video. Filmy Patryka Vegi w topce platformy

Polskie filmy przejmują listę najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video. W pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych na platformie filmów i seriali znalazły się bowiem dwie produkcje sygnowane nazwiskiem Patryka Vegi. Co prócz "Pitbulla" i "Small World" przypadło nam do gustu w mijającym tygodniu?

02.04.2022
12:52
pitbull amazon prime video najpopularniejsze
REKLAMA

Polska w topce najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video. Okazuje się bowiem, że użytkownicy platformy w naszym kraju bardzo często sięgali po rodzime produkcje. Na liście najchętniej oglądanych filmów i seriali serwisu znalazł się "Pitbull" i "Small World". A co jeszcze przypadło nam do gustu w ostatnich dniach?

REKLAMA

Najpopularniejsze tytuły w Polsce na Amazon Prime Video

"Pitbull" i "Small World" narobiły szumu w zestawieniu najpopularniejszych tytułów w Polsce na Amazon Prime Video. Prócz filmów Patryka Vegi w serwisie wciąż często sięgamy jednak po "Star Trek: Picard". To ten serial już od dłuższego czasu zajmuje czołową pozycję na liście najchętniej oglądanych tytułów platformy.

Star Trek: Picard

Star Trek: Picard - Amazon Prime Video

Na Amazon Prime Video co tydzień pojawia się nowy odcinek 2. sezonu "Star Trek: Picard". Użytkownicy platformy z niecierpliwością wyczekują kolejnych epizodów produkcji i wygląda na to, że gdy tylko debiutują w usłudze, od razu je oglądają. Dlatego to ten właśnie tytuł wciąż króluje na liście najpopularniejszych tytułów serwisu w Polsce. Na razie nie ma na niego mocnych.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Pitbull

Nie jest tajemnicą, że biblioteka Amazon Prime Video skrywa wiele interesujących filmów i seriali. Wśród nich nie brakuje polskich produkcji. Użytkownicy serwisu postanowili wywindować dwie z nich do listy najpopularniejszych tytułów platformy. W tym tygodniu na piątym miejscu zestawienia znalazł się bowiem najnowszy "Pitbull" Patryka Vegi.

Film dostępny na Amazon Prime Video.

Small World - Amazon Prime Video

Recenzenci narzekający na marną jakość filmów Patryka Vegi, nie zniechęcają użytkowników Amazon Prime Video. Aż dwa tytuły sygnowane nazwiskiem tego reżysera znalazły się na liście najpopularniejszych produkcji platformy w naszym kraju. Zestawienie zamyka bowiem opowieść o rozpracowywaniu przez polskiego policjanta międzynarodowej szajki pedofilii - "Small World".

Film dostępny na Amazon Prime Video.

REKLAMA

Najpopularniejsze w Polsce na Amazon Prime Video - co oglądaliśmy w tym tygodniu?

Prócz wymienionych tytułów na liście najpopularniejszych filmów i seriali Amazon Prime Video w naszym kraju znalazły się jej evergreeny. Polacy wciąż chętnie oglądają "Głęboką wodę" i "Reachera". Te produkcje zajęły kolejno drugie i trzecie miejsce zestawienia w tym tygodniu. Czy w nadchodzących dniach utrzymają te wysokie pozycje? Być może zagrożą im najbliższe premiery serwisu, ale to się dopiero okaże.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA