REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Adaptacja Dana Browna podbiła Amazona. Sprawdź, co obejrzeć na platformie

Polacy na potęgę odkrywają filmy i seriale Amazon Prime Video. W tym tygodniu na tapecie jest adaptacja prozy Dana Browna. "Zaginiony Symbol" znalazł się na pierwszym miejscu najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie. Po jakie jeszcze tytuły chętnie sięgamy?

08.05.2022
10:54
zaginiony symbol amazon prime video dan brown
REKLAMA

Na Amazon Prime Video interesujących filmów i seriali nie brakuje. Polacy ciągle odkrywają nowe tytuły, a platforma nie szczędzi porywających premier. Zestawienie najpopularniejszych tytułów dostępnych w serwisie w tym tygodniu podbił "Zaginiony Symbol" na podstawie prozy Dana Browna. Prócz tego w łaski użytkowników usługi wpadło "Ghosts". Co ciekawe na liście nie brakuje też rodzimych akcentów.

REKLAMA

TOP10 najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video w Polsce

"Zaginiony Symbol" podbił serca użytkowników Amazon Prime Video. Na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie znalazło się też "Ghosts" i... Patryk Vega. Znowu. Ale tym razem z innym filmem. Nowością, która niedawno pojawiła się na platformie.

Zaginiony Symbol

Zaginiony Symbol - Amazon Prime Video

Robert Langdon w ubiegłym roku powrócił na ekran. Tym razem otrzymał serial. "Zaginiony Symbol" to adaptacja bestsellera Dana Browna. Możemy zobaczyć w niej, jak młody profesor Harvardu rozwiązuje serię śmiertelnie niebezpiecznych zagadek. W mijającym tygodniu chętnie pomagali mu w tym użytkownicy Amazon Prime Video, windując produkcję na pierwsze miejsce listy najpopularniejszych tytułów serwisu.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Ghosts

Na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video "Zaginionemu Symbolowi" po piętach depczą "Peryferia". Tuż za nimi w mijającym tygodniu na liście uplasowało się "Ghosts". Jest to serial o właścicielach pensjonatu, zamieszkanego przez duchy ludzi żyjących w różnych epokach.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Miłość, seks & pandemia

Miłość, seks & pandemia - Amazon Prime Video

Filmy Patryka Vegi mają branie na Amazon Prime Video. Chociaż zwykle nie znajdują się w czołówce, to odpalamy je wystarczająco często, aby trafiały na listę najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie. Tak było w przypadku "Pitbulla" i "Small World". Teraz to samo dzieje się z "Miłością, seksem & pandemią".

Film dostępny na Amazon Prime Video.

REKLAMA

TOP10 najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video - co jeszcze oglądają Polacy?

Polacy lubią filmy i seriale Amazon Prime Video. Dość często się do nich przywiązują. Dlatego z listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie nie spada "Star Trek: Picard", "Reacher", "The Boys", czy też "Koło czasu". Biblioteka usługi przepełniona jest interesującymi produkcjami. Ale to te wymienione w tym tekście podbiły serca jej użytkowników w mijającym tygodniu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA