REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Amber Heard oskarża Johnny'ego Deppa o gwałt. Proces dopiero ruszył, a aktorka już wytoczyła najcięższe działa

Proces Johnny'ego Deppa i Amber Heard ruszył w poniedziałek, 11 kwietnia. Drugiego dnia tej sądowej telenoweli, którą można śledzić na żywo w telewizji, aktorka oskarżyła eksmałżonka o gwałt. Jej prawniczka opowiedziała o ich trzech, pełnych przemocy, dniach w Australii. Już wytoczono ciężkie działa, a przecież sprawa dopiero się rozkręca.

13.04.2022
10:02
johnny depp amber heard proces gwałt
REKLAMA

11 kwietnia ruszył jeden z najgłośniejszych procesów ostatnich lat. Johnny Depp pozwał byłą żonę Amber Heard o zniesławienie i domaga się 50 mln dolarów odszkodowania. Ze względu na słynne nazwiska eksmałżonków, zainteresowanie mediów jest ogromne. Śledzenie sprawy ułatwia fakt, że wszystko transmitowane jest na żywo w telewizji Court TV. Dzięki temu każdy "smaczek" błyskawicznie trafia do opinii publicznej.

Można było się spodziewać, że przyjemnie podczas procesu Deppa i Heard nie będzie. W końcu eksmałżonkowie od dawna drą ze sobą koty i obrzucają się nawzajem błotem. Heard oskarżyła w 2018 roku Deppa o przemoc domową, a aktor stwierdził, że zniszczyło mu to reputację i karierę. Sprawa jest poważna, więc zainteresowani będą wyciągać ciężkie działa. Już się zaczęło, bo prawnicy pozwanej zarzucili aktorowi gwałt na ich klientce.

REKLAMA

Johnny Depp vs. Amber Heard - "proces dekady" dopiero ruszył, a już pojawiły się oskarżenia o gwałt

Dosłownie przed chwilą Heard zapewniała w swoich mediach społecznościowych, że wciąż kocha Deppa. Drugiego dnia rozprawy oskarżyła go o gwałt. W dodatku brutalny. Aktor miał się go dopuścić podczas wspólnego pobytu w Australii i będąc pod wpływem narkotyków. Jak powiedziała prawniczka kobiety:

Zażył od 8-10 tabletek ekstazy. Kolejne trzy dni były pełne przemocy. Amber próbowała go uspokoić, nakłonić do jedzenia i spania, a on popadał w paranoje i wściekał się to na nią, to na kogoś innego. (...) Zdarzyły się wtedy okropne rzeczy. Zerwał z niej ubranie, rzucał w nią butelkami, rzucił ją na ziemię z potłuczonymi butelkami i alkoholem. Bił ją, kopał, powiedział, że ją zabije i jej nienawidzi, a potem spenetrował ją butelką.

Johnny Depp - Amber Heard - proces - gwałt
REKLAMA

Johnny Depp vs. Amber Heard - jeszcze dużo przed nami

Na udostępnionym nagraniu widać, że Depp jest zniesmaczony rzucanymi w jego stronę oskarżeniami. W niedowierzaniu kiwa głową. Heard wyciągnęła przeciwko niemu najcięższe możliwe działa. A przecież to dopiero początek, okrzykniętego tak przez media, "procesu dekady".

"Proces dekady" tyle co się rozpoczął. Eksmałżonkowie nie przebierają w środkach i słowach, aby go wygrać. Ta istna sądowa telenowela dopiero się jednak rozkręca. Ma bowiem potrwać sześć tygodni.

*Zdj. główne: Matteo Chinellato/Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA