REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Powstaje dokument o Annie Przybylskiej. Córka pokazała wzruszający teaser

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku, ale jej fani do dziś nie mogą się z tym pogodzić i ciepło wspominają młodą aktorkę. Wkrótce zobaczymy o niej film dokumentalny pełen archiwalnych nagrań. Krótką zapowiedź opublikowała na Instagramie jej córka Oliwia oraz były partner Jarosław Bieniuk.

04.02.2022
7:56
anna przybylska dokument wideo data
REKLAMA

Dokument o Annie Przybylskiej jest w planach od 6 lat. Najbliższa rodzina zmarłej aktorki uznała teraz, że jest na to gotowa. Film będzie nosić prawdopodobnie nosić tytuł "Ania", a jego reżyserami zostali Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski (twórcy dokumentów o Maryli Rodowicz i Krzysztofie Krawczyku). Premiera filmu już jesienią.

REKLAMA

Anna Przybylska miała zaledwie 36 lat. Zmarła 5 października 2014 roku. Przez rok zmagała się z nowotworem. Rok przed śmiercią przeszła operację usunięcia raka trzustki, potem leczyła się w Szwajacarii. Na oficjalnie stronie mogliśmy przeczytać, że "Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny".

Przez 12 lat była partnerką reprezentanta polski i zawodnika Lechii Gdańsk Jarosłąwa Bieniuka. Razem mają trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Annę Przybylską pokochali Polacy za jej rolę policjantki Marylki w "Złotopolskich".

Grała też m.in. w sitcomie "Daleko od noszy" i filmie "Sezon na leszcza" oraz w wielu epizodach w innych produkcjach. Jej ostatnim film był "Bilet na Księżyc". Dwukrotnie wystąpiła w sesjach zdjęciowych dla "Playboya" oraz występowała w reklamach znanych marek.

Powstaje dokument o Annie Przybylskiej. Jarosław i Oliwia Bieniuk pokazali krótkie wideo.

Oliwia Bieniuk napisała na swoim Instagramie, że "Jest to wyjątkowa chwila dla naszej rodziny, ponieważ dzisiaj oficjalnie możemy potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o mojej Mamie" i dodała teaser. Ten sam materiał wrzucił też jej ojciec, Jarosław Bieniuk.

Moi Drodzy, wrzucając ten krótki teaser, mogę dzisiaj oficjalnie potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o Ani. Dla mnie i dla mojej Rodziny będzie to najważniejszy, ale pewnie i najtrudniejszy film w życiu… Dziękuję Michał Bandurski i Krystian Kuczkowski za 6 lat cierpliwości. Myślę, że dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi...

- napisał Jarosław Bieniuk
REKLAMA

Startem prac nad dokumentem pochwalili się też jego twórcy. Michał Bandurski dodał datę premiery i planszę z napisem "Ania". Z kolei Krystian Kuczkowski napisał, że plany nie nakręcenie filmu były już kilka lat temu. "6 lat czekaliśmy z Michałem na ten moment. Od 6 lat planowaliśmy w naszych głowach ten film. Od 6 lat rozmawialiśmy z rodziną Ani. Dziś Jej bliscy uznali, że są już gotowi" - dziękował na Instagramie. Myślę, że nie tylko oni czekali na ten film.

Premiera filmu "Ania" o Annie Przybylskiej zaplanowana jest na 5 października 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA