REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Uważasz, że Anya Chalotra nie nadaje się na Yennefer? Zobacz tę grafikę, a zmienisz zdanie

Poznaliśmy już obsadowe decyzje związane z serialem Wiedźmin od Netfliksa. Co prawda jeszcze nie do wszystkich ról zostali wybrani aktorzy, a przynajmniej te informacje nie ujrzały światła dziennego, ale żeńska część obsady jest już nam znana. Jeżeli mieliście obiekcje co do aktorki, która wcieli się w Yennefer, to zobaczcie tę grafikę. Prawdopodobnie szybko zmienicie zdanie.

22.10.2018
18:53
yennefer Anya Chalotra netflix
REKLAMA


Wiedźmińscy fani dali już się poznać jako autorzy spektakularnych fanartów, by wspomnieć tylko wizualizację tego, jak Henry Cavill może wyglądać jako Geralt. Tym razem podobnemu zabiegowi poddana została Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust), którą w serialu Netfliksa zobaczymy jako Yennefer. Potencjalny wygląd aktorki w powierzonej jej roli napawa optymizmem. Malkontenci powinni dać sobie na wstrzymanie.

REKLAMA

Anya Chalotra jest zbyt młoda?

Podczas gdy wielu fanów było zadowolonych z tego, kogo zobaczymy w obsadzie Wiedźmina, tak jednocześnie mniej entuzjazmu wykazano w stosunku do samej Anyi Chalotry i tego, że aktorka ma zagrać Yennefer.

Zarzuty skupiały się wokół jej wieku - Chalotra ma zaledwie 21 lat i niektórzy uważają, że jest zdecydowanie za młoda do tej roli. Wydawanie takich osądów wydaje się zbyt pochopne. Nie mieliśmy przecież nawet okazji, aby zobaczyć aktorki w pełnym charakteryzatorskim rynsztunku, a przynajmniej aż do teraz. Poniższa grafika nie jest oficjalnym materiałem od Netfliksa, a jedynie fanowskim tworem, ale już na jego podstawie można sądzić, że fani Geralta nie powinni czuć się zawiedzeni.

Zresztą oceńcie sami:

Anya Chalotra yennefer class="wp-image-214514"
foto: indigoneurtrino/Tumblr

Wiedźmin – garść informacji:

REKLAMA

Serial pojawi się w serwisie Netflix już w przyszłym roku i będzie składać się z 8 odcinków. Producentami wykonawczymi serialu są Lauren Schmidt Hissrich, Sean Daniel, Alik Sakharov, Jason Brown, Tomasz Bagiński i Jarosław Sawko. Cztery odcinki serialu wyreżyseruje Alik Sacharow (House of Cards, Gra o tron). Kolejne (po dwa odcinki) – Alex Garcia Lopez (Marvel: Luke Cage, Utopia) i Charlotte Brändström (Outlander, Odpowiednik, Zaginiona). Andrzej Sapkowski, twórca książek i postaci Białego Wilka, pełni rolę konsultanta kreatywnego.

W rolę Ciri, księżniczki Cintry, wcieli się Freya Allan (Wojna światów, Kraina bezprawia). Pozostałe postacie z dworu w Cintrze zagrają: Jodhi May (Gra o Tron, Geniusz) jako Królowa Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson (Fortitude), który zagra jej męża – rycerza Eista oraz Adam Levy (Knightfall, Przekręt) w roli druida Myszowora. Z kolei MyAnna Buring (Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza) wcieli się w Tissaię, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising) pojawi się na ekranie jako Fringilla, zaś Therica Wilson-Read (Profil) jako Sabrina.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA