REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

"Aquaman i Zaginione Królestwo": gdzie obejrzeć online ostatni film DCEU? Obraz jest już w streamingu

Dwa miesiące po kinowej premierze film "Aquaman i Zaginione Królestwo" trafił do streamingu w opcji subskrypcyjnej. Oznacza to, że poza wypożyczalniami VOD możemy go już obejrzeć w serwisie Warnera.

27.02.2024
17:04
aquaman 2 zaginione królestwo gdzie obejrzeć online vod hbo max
REKLAMA

„Aquaman i Zaginione Królestwo” trafił właśnie do subskrypcyjnego streamingu. Płacący comiesięczny abonament widzowie mogą już obejrzeć online ostatni film DCEU, czyli kinowego uniwersum zapoczątkowanego przez Zacka Snydera. Koncept okazał się niewypałem i teraz produkcje spod szyldu DC będą realizowane w nowym cyklu pod okiem Jamesa Gunna.

Czytaj więcej o filmowych premierach online w Spider's Web:

REKLAMA

Aquaman 2: Zaginione Królestwo - film już jest w streamingu. Gdzie obejrzeć online?

Zgodnie z naszymi przypuszczeniami, film trafił na HBO Max „pod koniec lutego”, znaczy się: dokładnie 27 dnia tego miesiąca. Od czasu kinowej premiery minęły dwa miesiące - okno dystrybucyjne Warnera jest zatem póki co stabilne, bowiem właśnie tyle czasu upłynęło między premierami filmów „Shazam! Gniew bogów” i „The Flash”.

Produkcja "Aquaman i Zaginione Królestwo" jest dostępna w poniższych serwisach VOD:

REKLAMA
Aquaman 2 online

W „Aquamanie 2” znany z „jedynki” złol Czarna Manta chce zemścić się na Currym za śmierć ojca. Antagonista stał się potężniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, a to dzięki mitycznej broni o ogromnej mocy: Czarnemu Trójzębowi. W związku z nowym zagrożeniem Arthur zwraca się o pomoc do swojego uwięzionego brata, z którym jest skonfliktowany: Orma. Teraz będą musieli się dogadać i zjednoczyć, żeby ocalić znacznie więcej niż tylko Atlantydę. Za kamerą mistrz James Wan!

Aquaman i Zaginione Królestwo już w HBO Max.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: 4 dni temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA