REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. Dzieje się

Znakomite anime wpadają na Canal+ online! Platforma rozpoczyna nową współpracę

Canal+ online rozpoczyna współpracę z serwisem streamingowym specjalizującym się w oferowaniu japońskich produkcji anime. W zakładce "kanały i aplikacje" platformy pojawiło się logo Crunchyroll, które należy do Sony Pictures Entertainment.

23.02.2024
18:21
Anime seriale Canal+
REKLAMA

Logo Crunchyroll pojawiło się w zakładce Canal+ online. Platforma ta należy do Sony Pictures Entertainment i specjalizuje się w oferowaniu japońskich produkcji: anime. Nowa biblioteka Canal+ skupia dwa seriale animowane, gdzie dostępnych jest 5 odcinków pierwszych sezonów dwóch produkcji. Jeden z nich to "Dr. Stone".

Więcej o Canal+ czytaj w Spider's Web:

REKLAMA

Anime na Canal+ online

"Dr. Stone" to serial opowiadający o świecie, który nagle został podporządkowany naturze, a tajemnicze światło zamieniło ludzkość w kamień. Z kolei druga z produkcji to „Jujutsu Kaisen”. Jak czytamy w opisie serwisu, Yuji Itadori jest chłopakiem o ogromnej sile fizycznej, który prowadzi zwyczajne licealne życie. Aby uratować kolegę z klasy, którego zaatakowały klątwy, zjada palec Ryomen Sukuny, przejmując klątwy na siebie.

 class="wp-image-2558212"
Japońskie anime Canal+
REKLAMA

Produkcje Crunchyroll dostępne są w języku japońskim z polskimi napisami

Na razie serwis Canal+ nie zdradził, w jakich pakietach dostępna będzie biblioteka oraz czy będzie dodatkowo płatna. Obecnie produkcje Crunchyroll dostępne są w języku japońskim, lecz z polskimi napisami. Tych, którzy chcieliby zobaczyć więcej, usługa Sony zaprasza pod adres crunchyroll.com. Użytkownicy mogą przez 14 dni testować serwis. Po upływie tych dni subskrypcja będzie wynosić 20 zł miesięcznie. Można wykupić też plan Mega Fan za 25 zł. Pozwala on na oglądanie produkcji na czterech kanałach jednocześnie. Wydatek roczny to 250 zł. Warto też dodać, że od połowy 2022 r. do składu pakietu Fun & News Canal+ online wchodzi BBC Player. Dzięki temu zestawieniu można oglądać seriale oraz dokumenty brytyjskiego nadawcy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA