REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Aquaman i Zaginione Królestwo" zmierza do streamingu. Kiedy ostatni film DCEU obejrzymy online?

"Aquaman i Zaginione Królestwo" dopłynął do kin pod koniec grudnia 2023 roku. Na razie wciąż jeszcze można go oglądać na wielkim ekranie, ale przecież nieuchronnie zmierza do internetu. Kiedy zadebiutuje online?

02.01.2024
20:27
aquaman 2 online gdzie obejrzeć
REKLAMA

"Aquaman i Zaginione Królestwo" to ostatni film zapoczątkowanego przez Zacka Snydera DCEU. W dodatku jest sequelem największego szlagiera całego uniwersum - jedynka zarobiła ponad miliard dolarów. Dla dwójki okazuje się to pułapem nie do osiągnięcia. Podobnie jak inne tytuły superbohaterskiej franczyzy z zeszłego roku, nie radzi sobie bowiem w box offisie najlepiej. A to właśnie od wyników finansowych w dużej mierze zależy przecież, kiedy dana produkcja trafia do streamingu.

Zasady są proste proste: jeśli film jest kinowym hitem, na jego internetową dystrybucję trzeba poczekać dłużej. Jeśli jednak na siebie nie zarabia, pojawia się w internecie szybciej. Oczywiście, to teoria, bo przecież zeszłoroczny "Blue Beetle" przebojem nie był, a w streamingu zadebiutował dopiero po 90 dniach od swojej premiery. A jak będzie w przypadku "Aquamana i Zaginionego Królestwa"?

Więcej o "Aquamanie 2" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Aquaman i Zaginione Królestwo - kiedy premiera filmu online?

Pod wodzą Davida Zaslava Warner Bros. Discovery hołduje wielokrotnie sprawdzonym okienkom dystrybucyjnym. Według nich film po dystrybucji kinowej trafia na VOD, aby chętni mogli go za odpowiednią opłatą wykupić lub wypożyczyć. I tam już "Aquaman i Zaginione Królestwo" się znalazł. Tak jakby, bo np. na zagranicznym Amazonie można zamówić jego preorder.

Aquaman i Zaginione Królestwo - online - premiera
REKLAMA

"Aquaman i Zaginione Królestwo" prawdopodobnie pojawi się na platformach VOD w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych. Pomimo dostępności filmu w przedsprzedaży nie wiadomo jednak kiedy dokładnie to nastąpi. Podobnie jest w przypadku streamingu. Pewne jest jedynie, że produkcja - jak inne filmy z superbohaterami DC - zmierza na HBO Max.

Zeszłoroczne "Shazam! Gniew bogów" i "The Flash" trafiły na platformę po kolejno 67 i 70 dniach. Jeśli Warner Bros. Discovery w tym wypadku również po ponad dwóch miesiącach uzna, że nie ma sensu dłużej zwlekać, możliwe, że "Aquaman i Zaginione Królestwo" zadebiutuje na HBO Max jeszcze pod koniec lutego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA