REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć wszystkie filmy "Planeta Małp" online? Lista serwisów i tytułów

Pierwszy, kultowy film z serii „Planeta Małp” ujrzał światło dzienne w 1968 roku. Od tego czasu doczekaliśmy się aż kilkunastu produkcji, które dumnie noszą tytuł spod franczyzy pierwotnego dzieła w reżyserii Franklina J. Schaffnera. Tuż za rogiem czeka na fanów serii najnowsza odsłona –„Królestwo Planety Małp” będzie miało swoją polską premierę już 24 maja 2024 roku. Trzeba się do niej dobrze przygotować, prawda? Dlatego właśnie z tej okazji sprawdzamy, gdzie można obejrzeć wszystkie filmy z serii „Planeta Małp” online.

20.02.2024
6:33
gdzie obejrzec filmy planeta malp online
REKLAMA

„Planeta Małp” to, w wielkim skrócie, film o odwróceniu ról. Trzech amerykańskich astronautów przez przypadek ląduje na planecie, która w pierwszym odruchu sprawia wrażenie łudząco podobnej do Ziemi. Szybko okazuje się, że władzę na niej utrzymują bardzo rozwinięte, inteligentne małpy. Z kolei zdziczali, trzymani w klatkach ludzie są traktowani gorzej niż zwierzęta. Fabuła „Planety Małp” w bardzo dużym stopniu nawiązuje również do tematyki laboratoryjnych testów na zwierzętach. W tym przypadku – także na ludziach.

REKLAMA

Więcej o „Planecie Małp” czytaj na łamach Spider's Web:

Gdzie obejrzeć wszystkie filmy „Planeta Małp”? Lista serwisów

Zainteresowanie „Planetą Małp” nie maleje od 1968 roku. Z pewnością do ponownego wzrostu popularności przyczyniła odnowiona wersja kultowego tytułu, którą w 2001 roku wyreżyserował Tim Burton. Od tamtej pory „Planeta Małp” zyskała drugie życie, a kolejni twórcy chcą próbować swoich artystycznych sił w świecie inteligentnych zwierząt. Gdzie zatem obejrzeć online wszystkie filmy „Planeta Małp”? Poniżej przedstawiamy listę serwisów oraz tytułów:

REKLAMA

W 2001 roku Tim Burton nakręcił remake „Planety Małp”, a dekadę później Rupert Wyatt zapoczątkował nową serią filmów:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA