REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć film „Gran Turismo” online? Lista serwisów VOD

„Gran Turismo” to produkcja, która powstała na podstawie popularnej gry na PlayStation. A dokładniej opiera się na historii Janna Mardenborougha. Był on zawodnikiem na Nissan GT Academy, gdzie toczy się rywalizacja o tytuł mistrza kierownicy w Gran Turismo. Mardenborough wygrał zawody, dzięki czemu udało mu się dostać do Akademii GT, przygotowującej do startu w wyścigach. Początek jego kariery był więc z pewnością bardzo nietypowy, co zainspirowało reżysera Neilla Blomkampa do stworzenia filmu „Gran Turismo”. Gdzie można go obejrzeć?

16.02.2024
15:42
gdzie obejrzec film gran turismo online
REKLAMA

Film „Gran Turismo” doczekał się swojej polskiej premiery 11 sierpnia 2023 roku. Wyróżniał się głównie obsadą aktorską, złożoną z kilku głośnych nazwisk. W rolę kinowego Janna Mardenborougha wcielił się Archie Madekwe, którego można było oglądać w „Midsommar. W biały dzień” lub niedawnym „Saltburn”. Na ekranie pojawił się także David Harbour, czyli uwielbiany komendant Jim Hopper ze „Stranger Things” oraz Orlando Bloom, którego nikomu nie trzeba przedstawiać.

REKLAMA

Więcej tekstów dotyczących samochodów czytaj na łamach Spider's Web:

Gran Turismo – gdzie obejrzeć film online?

Ekranizacja popularnej gry wyścigowej „Gran Turismo” została zainspirowana prawdziwą historią. To z pewnością ułatwiło twórcom cały proces przełożenia rozgrywki komputerowej na kinowe ekrany. Trzeba przyznać, że z samego założenia nie jest to proste zadanie. Jeżeli znajdą się tutaj fani trzymającej w napięciu akcji, zaciętej rywalizacji na torze oraz opowieści o spełnianiu marzeń, to jest to tytuł dla was.

Gdzie obejrzeć film Gran Turismo online
REKLAMA

Produkcja „Gran Turismo” jest dostępna w poniższych serwisach VOD:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA