REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Avengers: Koniec gry” z pozytywnymi ocenami w pokazach testowych. Bracia Russo zdradzili długość filmu

Do wyczekiwanej premiery „Avengers: Koniec gry” pozostały nieco ponad dwa miesiące. Oznacza to, że mała grupa szczęśliwców miała już okazję oglądać film. Pierwsze reakcje są bardzo pozytywne, a przynajmniej tak twierdzi reżyserski duet braci Russo. Twórcy zdradzili, jak długa jest ich produkcja.

06.02.2019
16:00
avengers: koniec gry news
REKLAMA
REKLAMA

Emocje związane z premierą filmu wieńczącego trzecią, najważniejszą fazę Marvel Cinematic Universe, nie sięgnęły jeszcze zenitu, ale i tak są duże. Disney umiejętnie podsyca oczekiwania związane z produkcją „Avengers: Koniec gry”, ostatnio dzięki nowemu materiałowi wideo wyemitowanemu podczas Super Bowl. Obraz co prawda nie ujrzy światła dziennego jeszcze przez ponad dwa miesiące, ale nie przeszkadza to fanom spekulować na temat fabuły.

Większość informacji dotyczących dzieła braci Russo utrzymywana jest w tajemnicy. Nawet trailery zdają się nie pokazywać całej prawdy (podobnie było w przypadku „Avengers: Wojna bez granic”). Części wskazówek dostarcza za to oficjalna linia zabawek od Hasbro. Fani zastanawiają się także, czy inspiracją dla scenariusza były klasyczne komiksy wznowione ostatnio przez Marvela. Wszystko to jednak są tylko pojedyncze tropy. Musimy się pogodzić z faktem, że najważniejsze informacje związane z „Avengers: Endgame” poznamy dopiero na sali kinowej.

Nie oznacza to jednak, że kolejne tygodnie nie przynoszą żadnych nowych informacji na temat filmu.

REKLAMA

Dziennikarz portalu Collider brał udział w rozmowie z osobami odpowiedzialnymi za efekty specjalne w nowym filmie. Przy okazji zapytał braci Russo o szczegóły związane z „Avengers: Koniec gry”. Okazuje się, że wciąż trwają prace nad montażem produkcji, ale dzieło było już wyświetlane na pokazach testowych. Reakcje pierwszych widzów były bardzo pozytywne. I to mimo że film trwa co najmniej trzy godziny. Dokładna długość nie jest znana, ale obecnie krąży w okolicy 180 minut.

Do tej pory żadna produkcja Marvela nie przekroczyła tej granicy. Disneyowi zależy jednak na opowiedzeniu jak najlepszej historii, która w dodatku zamknie wszystkie najważniejsze wątki 3. fazy MCU. Dlatego wytwórnia jest gotowa zaakceptować nawet tak długi film. Oczywiście, drobne szczegóły mogą się jeszcze zmienić. Joe i Anthony Russo być może usuną lub skrócą jeszcze jakąś scenę. Na poważne zmiany się jednak nie zanosi. Duet reżyserów uważa, że historia rozwijana na przestrzeni dwudziestu dwóch filmów zasługuje na godny finisz. A reakcje fanów tylko ich w tym utwierdzają.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA