REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ubierz się jak członek Avengers. Oficjalne gadżety mogą potwierdzać kostiumy z „Avengers: Koniec gry”

Każdy nowy tydzień przynosi dodatkowe informacje związane z działaniami promocyjnymi przed „Avengers: Koniec gry”. Właśnie ujawnione oficjalne ubrania pozwolą wam się poczuć jak kolejny członek drużyny superbohaterów. A przy okazji zdają się potwierdzać teorię dotyczącą nowych kostiumów Avengerów.

15.02.2019
12:41
avengers ubrania
REKLAMA
REKLAMA

„Avengers: Koniec gry” ostatecznie zamknie 3. fazę Marvel Cinematic Universe i pokaże drugi pojedynek drużyny herosów z Szalonym Tytanem, Thanosem. Stawka nigdy nie była równie wysoka i dlatego oczekiwania związane z produkcją są ogromne. Disney co prawda bardzo ostrożnie podsyca zainteresowanie za pomocą oficjalnych materiałów z filmu. Nie oznacza to jednak, że nie otrzymujemy żadnych nowych wieści.

Avengers to obecnie marka porównywalna wielkością jedynie z „Gwiezdnymi wojnami”. Dlatego przy okazji premiery nowej części do sklepów trafia mnóstwo materiałów mniej lub bardziej bezpośrednio powiązanych z jej fabułą. Do sklepów w niektórych częściach świata trafiły już figurki przedstawiające członków drużyny w nowych kostiumach. Widać na nich Avengersów w ulepszonych, biało-czarnych uniformach.

Od razu obudziło to spekulacje wśród fanów MCU, czy dokładnie tak będą prezentować się bohaterowie serii. Nowy wygląd Hulka, Rocket Raccoona i Hawkeye'a (teraz Ronina) wielokrotnie pojawiał się na grafikach koncepcyjnych i zabawkach. Ale nie sposób było stwierdzić, na jakim poziomie realizacji zostały one zrobione. Reżyserzy filmu, bracia Russo jakiś czas temu wprost stwierdzili, że gadżety to często swoista zasłona dymna. Czy sami specjalnie zaciemnili obraz, żeby zachować niespodziankę na czas trwania seansu?

Avengers ubrania - gdzie kupić?

avengers ubrania
Foto: Materiały Merchoid

Taką teorię wspierają kolejne oficjalne produkty związane z „Avengers: Endgame”. Sklep Merchoid specjalizujący się w towarach przeznaczonych dla osób z subkultury geeków ujawnił nową linię ubrań stylizowanych na kostiumy Avengers z serii advanced tech. Bluza z kapturem i czapka dżokejka (podobnie jak zabawki) utrzymane są w mieszance kolorów białego, czarnego i czerwonego.

REKLAMA

Chcecie wyglądać jak Czarna Wdowa lub Thor? Musicie być gotowi na wydatek rzędu 54,99 euro. Dobra wiadomość jest taka, że identyczna bluza jest dostępna zarówno w wersji dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Fanki komiksów wielokrotnie mogły narzekać z powodu znacznie ograniczonego wyboru w stosunku do ubrań oferowanych dla panów. Na szczęście powoli zaczyna się to zmieniać. Koszt czapeczki wyniesie z kolei 24,99 euro. Ale czego się nie zrobi, żeby wyglądać jak superbohater?

„Avengers: Koniec gry” trafią do polskich kin 25 kwietnia. Znamy już pierwsze streszczenie fabuły.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA