REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Najlepszy ubiegłoroczny serial Netfliksa doczeka się 2. sezonu. Duże nazwiska w obsadzie

Nareszcie! „Awantura” (oryg. „Beef”), jeden z najlepszych i najcieplej przyjętych zeszłorocznych seriali od Netfliksa i A24, doczeka się 2. sezonu. Nie będzie to jednak kontynuacja wydarzeń z „jedynki”. Te możemy potraktować jako zamknięte.

27.02.2024
13:40
awantura 2 sezon serial obsada kiedy premiera beef netflix
REKLAMA

Jak donosi „Deadline”, Lee Sung Jun, twórca znakomitej zeszłorocznej „Awantury”, kompletuje już obsadę do kolejnej opowieści. Początkowo tytuł miał być miniserią, ostatecznie jednak został przekształcony w antologię - a zatem każdy sezon skupi się na innych bohaterach i opowie inną historię. Oczywiście jej fundamentem pozostanie tytułowy spór - tym razem prześledzimy konflikt dwóch par. Zdjęcia rozpoczną się w tym roku, a Netflix i A24 będą odpowiedzialni za produkcję. Serial zyskał spore uznanie, zgarniając sporo prestiżowych nagród (Złote Globy, Emmy, SAG Awards, Critics Choice Awards), a wcześniej ciesząc się wysokimi ocenami widzów i krytyków. Tak imponujący sukces artystyczny musiał poskutkować kolejną odsłoną. 

Czytaj więcej o filmach i serialach w Spider's Web:

REKLAMA

Awantura: 2. sezon nadciąga. Kto w nim zagra?

To, rzecz jasna, jeszcze niepotwierdzone przez studio wieści (a zatem: nieoficjalne), ale źródłom portali tak wiarygodnym jak „Deadline” raczej można ufać. Te zaś donoszą, iż w rolach jednej ze skłóconych par zobaczymy Anne Hathaway i Jake’a Gyllenhaala, a drugiej zaś: Charlesa Meltona oraz Cailee Spaeny. Scenariusze zostały już ponoć oddane, a A24 może rozpocząć realizację późnym latem lub jesienią. Premiery możemy się zatem spodziewać najwcześniej w 2. połowie 2025 r.

REKLAMA

Jeszcze w sierpniu ubiegłego roku Lee Sung Jin wspominał, że początkowo proponował producentom rozwijać tytuł właśnie jako antologię, jednak z czasem był coraz bardziej rozdarty, bo polubił swoich bohaterów i chciałby zobaczyć kontynuację historii Danny’ego, Amy, George’a i Paula. Jak widać od tamtego czasu temat został przedyskutowany i klamka zapadła. I dobrze - „jedynka” jest znakomita właśnie w takiej formie i nie potrzebuje sequela. 

Awantura
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA