REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

"Azja Express" - wyciekły nazwiska uczestników nowej edycji programu TVN

Najnowsze odcinki uwielbianego programu "Azja Express" niebawem wrócą na antenę TVN, a jakiś czas temu poznaliśmy już nazwisko pierwszego uczestnika. I choć stacja nie potwierdziła, kto jeszcze weźmie udział w podróżniczym formacie, do sieci wyciekły informacja o kolejnych gwiazdach, które zmierzą się w emocjonującym wyścigu po egzotycznym kontynencie.

04.02.2024
12:57
azja express wyciekly nazwiska uczestnikow
REKLAMA

Uwielbiany przez Polaków program "Azja Express", prowadzony przez Darię Ładochę, już jesienią zadebiutuje na małych ekranach. W formacie, w którym ściga się 8 par złożonych z celebrytów oraz ich przyjaciół, uczestnicy wyruszają w emocjonującą podróż po Azji, mając do dyspozycji jedynie 1 dol. na dzień. W trakcie wyścigu czekają na nich wymagające zadania, ale również immunitety, które chronią ich przed eliminacjami oraz nagrody pieniężne w postaci amuletów.

REKLAMA

O programie "Azja Express" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Do tej pory mieliśmy okazję obejrzeć już 5. edycji programu, a ich zwycięzcami byli kolejno: Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Aleksandra Domańska i Dawid Domański, Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska oraz Andziaks i Luka. Tymczasem zbliża się już 6. edycja podróżniczego formatu i przy tej okazji pojawiły się już pierwsze nazwiska.

"Azja Express" - wyciekły nazwiska uczestników 6. edycji

W styczniu pojawiła się informacja, że w programie weźmie udział Jan Błachowicz, jeden z najpopularniejszych zawodników MMA i mistrz UFC w wadze półciężkiej. Błachowicz nie krył ekscytacji nową przygodą, a udział w "Azji Express" potwierdził w "Dzień Dobry TVN": "Tak, to prawda. Pojadę w parze z kolegą. Kolega Józek, góral, hej!".

Po informacji o pierwszym uczestniku portal Plotek przekazał, że w programie prócz Jana Błachowicza pojawi się także Jessica Mercedes z bratem - Justinem Kirschnerem. Według Plotka do nowej edycji dołączą także Mandaryna, Piotr Głowacki, Aleksandra Adamska oraz Jacek Jelonek. Najprawdopodobniej w podróżniczym formacie ścigał się będzie również Krzysztof Rutkowski, który o propozycji udziału w "Azji Express" zdradził Super Expressowi:

Dostaliśmy propozycję udziału w programie "Azja Express". Zdjęcia mają być kręcone w Indonezji, która jest mi bardzo dobrze znana i świetnie się tam odnajduję. Pierwsze rozmowy już się odbyły. Jak na razie więcej nie mogę powiedzieć

- powiedział.
REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA