REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

"Azja Express" powraca na antenę TVN. Znamy nazwisko pierwszego uczestnika

"Azja Express" doczeka się kolejnej edycji. Hitowy program TVN, który ostatnim razem oglądaliśmy wiosną 2023 r., powróci na antenę jeszcze w tym roku. Ekipa "Azji" przygotowuje nowy sezon, który zagości w telewizji jesienią. Poznaliśmy nazwisko pierwszego uczestnika

15.01.2024
14:30
Azja Express TVN program
REKLAMA

"Azja Express", odkąd pojawiła się kilka lat temu na antenie TVN, wywołała sporo pozytywnego zamieszania. W pięknych, choć czasem ciężkich egzotycznych warunkach mogliśmy zobaczyć rywalizujących ze sobą celebrytów, którzy nieraz spoceni i bez grama makijażu przemierzali kolejne zakątki Azji, biorąc udział w wymagających zadaniach. Głośno było o udziale Małgorzaty Rozenek, czy byłej dziewczyny Kuby Wojewódzkiego, Renaty Kaczoruk, która raczej nie była lubiana przez innych uczestników.

Więcej o programach TVN przeczytasz w Spider's Web:

REKLAMA

Azja Express - nowa edycja. Pierwszy uczestnik

Gwiazdy podróżujące za jednego dolara ponownie będziemy mogli oglądać na antenie TVN. Choć wyniki oglądalności w ostatnich latach były troszkę mniejsze, stacja nie zrezygnowała z emisji programu. Szykuje się już 6. edycja "Azji Express" i niebawem rozpoczną się zdjęcia do przygodowego show. Wiadomo też, że już jedna osoba potwierdziła swój udział. Mowa o Janie Błachowiczu, który uchodzi za jednego z najpopularniejszych zawodników MMA. To były mistrz organizacji UFC w wadze półciężkiej. Błachowicz nie kryje ekscytacji nową przygodą, a udział w programie potwierdził w niedawnym odcinku "Dzień Dobry TVN". Tak, to prawda. Pojadę w parze z kolegą. Kolega Józek, góral, hej! - powiedział.

Sportowiec nie boi się przygód, które będą czekać na niego w programie, ale też "łapania" stopa w Azji. Poradzimy sobie, poradzimy, jednak ten urok osobisty poza oktagonem zadziała - żartował sportowiec. Wcześniej w "Azji Express" wystąpili tacy sportowcy, jak Przemysław Saleta i Marcin Różalski.

REKLAMA

"Azja Express" od 2016 r. na antenie TVN

"Azja Express" ruszyła w Polsce w 2016 r. Gospodynią show opartego na niderlandzko-belgijskim formacie początkowo była Agnieszka Woźniak-Starak, a później Daria Ładocha. Na przestrzeni lat w "Azji Express" wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. Małgorzata Rozenek- Majdan i Radosław Majdan, Renta Kaczoruk, Hanna Lis, Przemysław Saleta, Michał Piróg czy Joanna Przetakiewicz.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA