REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Wbij Shrekowi na chatę. Od dzisiaj możesz spędzić nocleg na bagnie

Chociaż Shrek początkowo nie chciał dzielić się miejscem w swoim ukochanym bagnie, wygląda na to, że zmienił zdanie. W serwisie Airbnb pojawiła się bowiem nowa oferta dla fanów kultowej animacji, w ramach której można spędzić noc w chatce zielonego ogra.

28.09.2023
12:53
Wbij Shrekowi na chatę. Od dzisiaj możesz spędzić nocleg na bagnie
REKLAMA

W ofercie Airbnb można znaleźć opcje noclegowe w miejscach niemal na całym świecie. Kuszą nie tylko ceny, możliwość poznania lokalnych mieszkańców, ale również wyjątkowe lokalizacje. Ta, która niedawno pojawiła się w serwisie z pewnością przyciągnie sporo turystów - jest to bowiem chatka Shreka, której wnętrze jest jakby żywcem wyjęte z popularnej animacji wytwórni DreamWorks. Z okazji otwarcia wyjątkowej lokalizacji serwis przygotował dla gości z całego świata niespodziankę, w ramach której można zarezerwować nocleg zupełnie za darmo.

REKLAMA

Od dziś możesz wynająć chatkę Shreka na bagnie

Bagno Shreka, w którym niegdyś ulokowały się baśniowe stworzenia, stanie się także bezpieczną przystanią dla turystów z całego świata - teraz każdy będzie mógł spędzić noc w rustykalnie urządzonej chatce zielonego ogra. Odosobnione miejsce ulokowane jest pośród wzgórz w szkockim rejonie Highlands, a pierwsi goście będą mogli rozgościć się na bagnie pod koniec października. Ponadto, ramach specjalnej promocji, pierwszy, ekskluzywny dwudniowy pobyt w chatce Shreka będzie można zarezerwować zupełnie za darmo - konkurs, podczas którego chętni mogą nadsyłać swoje prośby, rozpocznie się 13 października o godzinie 19:00 na stronie Airbnb.

W ramach akcji Airbnb przekaże również jednorazową darowiznę na rzecz organizacji charytatywnej HopScotch Children's Charity, która zapewnia szkockim dzieciom w trudnej sytuacji życiowej wyjątkowe wyjazdy wakacyjne.

W ofercie Airbnb pojawiło się bagno Shreka
REKLAMA

Na temat Shreka pisaliśmy także w innych artykułach w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA