REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zemsta motywem przewodnim nowej zapowiedzi "Batmana". Pomysłowy teaser z NBA All-Star

Trwa promocja "Batmana", którego kinowa premiera odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Do sieci trafił właśnie nowy, pomysłowy teaser filmu Matta Reevesa - jego motywem przewodnim jest zemsta (słowo pada tam wielokrotnie, powtarzane przez różnych bohaterów). Co najważniejsze - całość wciąż zapowiada się wybornie.

21.02.2022
15:08
batman 2022 film premiera teaser zemsta zwiastun nba all star
REKLAMA

Film "Batman" w reżyserii Matta Reevesa to bez wątpienia jedno z największych kinowych wydarzeń 2022 roku. Oficjalna premiera filmu odbędzie się już w pierwszym tygodniu marca i wiele wskazuje na to, że będziemy mieć do czynienia z jakościowym widowiskiem. Najnowszy teaser, który pokazano podczas meczu NBA All-Star, podgrzewa atmosferę.

To pomysłowy materiał, który zaczyna się jak zapowiedź samego meczu, by wnet pokazać wskakującego na dach stadionu Mrocznego Rycerza. Riddler przejmuje telebim i już po chwili naszym oczom ukazuje się właściwy zwiastun, w którym nie brak intensywnych scen akcji i brutalnych starć. Dowiedzieliśmy się też, że ostatni, tzw. finałowy zwiastun, pojawi się w sieci o 2 w nocy czasu polskiego.

REKLAMA

Batman: nowy teaser z zemstą w roli głównej

Batman

Matt Reeves zamierzał przedstawić swojego Batmana w inny sposób, niż robili to filmowcy w przeszłości, jednocześnie opierając się na etosie herosa z najlepszych komiksów o nim. Reżyser chce przypomnieć widzom, dlaczego Mroczny Rycerz nazywany jest najlepszym detektywem świata. Co więcej, w tej wersji Bruce Wayne będzie mieć problemy z tożsamością i z trudnością będzie odgraniczał swoje alter ego od własnej osobowości.

W nowym filmie tytułowy superbohater jest jeszcze świeżakiem - stawia pierwsze kroki w karierze obrońcy Gotham. Po dwóch latach podwójnego życia będzie musiał przeciwstawić się szalenie niebezpiecznemu i przebiegłemu Człowiekowi-Zagadce (Riddlerowi). Popełnia on w Gotham serię zbrodni, zostawiając po sobie zagadki przeznaczone dla Batmana.

REKLAMA

W obsadzie, poza Pattinsonem, zobaczymy też Zoe Kravitz (Selina Kyle/Catwoman), Colina Farrella (Pingwin), Paula Dano (Riddler), Jeffreya Wrighta (komisarz Gordon), Andy'ego Serkisa (Alfred(, Johna Turturro (Carmine Falcone) i Jayme Lawson (Bella Real). Projekt filmu jest rozwijany od 2014 roku.

Przypominamy też, że Farrell powróci do roli Pingwina w serialu HBO Max (aktor będzie jego producentem wykonawczym wraz z Reevesem) - dziennikarze Variety potwierdzili tę informację u kilku źródeł. Wszyscy widzowie są niezwykle ciekawi kreacji aktora, który jest w "Batmanie" nie do poznania.

Batman: premiera filmu odbędzie się już 4 marca 2022 roku.

Batman - zwiastun
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA