REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Batman droczy się z Kobietą-Kot w nowym zwiastunie filmu z Robertem Pattinsonem

Nowy zwiastun "Batmana" już jest i wiadomo, że rozgrzeje internet do czerwoności. Fani Człowieka Nietoperza już od dawna czekają na film, w którym w ich ulubionego superbohatera wciela się Robert Pattinson. Na szczęście premiera produkcji już tuż tuż. Tymczasem udostępniony właśnie trailer zdradza nam co nieco na temat ekranowej relacji Mrocznego Rycerza z Kobietą-Kotem.

27.12.2021
19:51
batman zwiastun robert pattinson premiera
REKLAMA

W sieci właśnie pojawił się nowy zwiastun "Batmana". Premiera filmu, w którym w Człowieka Nietoperza wciela się Robert Pattinson, była przesuwana z powodu koronawirusa niejednokrotnie. Po tym jak hype train ruszył wraz z zapowiedziami kolejnych antagonistów mających pojawić się na ekranie, jeszcze tylko przez chwilę musimy się zadowalać kolejnymi teaserami i trailerami.

Od początku wiedzieliśmy, że będzie nowy Batman będzie różnił się od dotychczasowych kinowych inkarnacji. I nie chodzi tylko o kontrowersyjny wybór aktora do tytułowej roli. Matt Reeves zapowiadał, że zamierza przypomnieć światu, dlaczego Mroczny Rycerz nazywany jest najlepszym detektywem świata.

REKLAMA

Batman - nowy zwiastun filmu z Robertem Pattinsonem

Zobaczymy w nowym trailerze, jak kandydatka na burmistrza Gotham City zarzuca Bruce'owi Wayne'owi, że za mało robi dla miasta. Ich rozmowa przetykana jest ujęciami Batmana walczącego ze złoczyńcami i zarysem intrygi z Człowiekiem Zagadką. Nie jest to jednak główna atrakcja zwiastuna.

Batman - zwiastun

Trailer "Batmana" skupia się głównie na relacji Mrocznego Rycerza z Kobietą-Kotem, w którą wciela się Zoe Kravitz. Nie jest to najbardziej przyjacielski związek, a między zamaskowanymi bohaterami dochodzi do kilku starć. Czuć tu rosnące napięcie, a całość wygląda mrocznie i intrygująco.

REKLAMA

Batman - kiedy premiera?

Po przesunięciach spowodowanych sytuacją związaną z koronawirusem "Batman" pewnym krokiem zmierza na wielki ekran. Z nową inkarnacją Mrocznego Rycerza będziemy mogli się zapoznać już za kilka miesięcy. Premierę filmu zaplanowano na 4 marca 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA