REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Beacie Kozidrak nie spodobał się wyrok za jazdę pod wpływem, więc wniosła sprzeciw. A teraz nie przyszła na rozprawę

Beata Kozidrak została skazana m.in. na prace społeczne za jazdę po alkoholu. Obrona wniosła sprzeciw i dziś miała się odbyć kolejna rozprawa. Sąd jednak musiał ją odroczyć bo piosenkarka nie stawiła się na miejscu. W sieci pojawiły się już plotki, dlaczego Kozidrak nie zawitała w sądzie.

16.03.2022
21:33
beata kozidrak sad-jazda po pijanemu odroczenie
REKLAMA

Beata Kozidrak została zatrzymana w zeszłym roku, gdy kompletnie pijana prowadziła auto. Świadkowie mówili, że chaotycznie zmieniała pasy ruchu i najeżdżała na krawężniki. Badanie alkomatem pokazało, że miała 2 promile alkoholu we krwi.

Została skazana na m.in. na sześć miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godz. miesięcznie, a także pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów. Piosenkarka nie odbyła jeszcze kary. Obrona wniosła sprzeciw. Prawnik Beaty Kozidrak twierdził, że kara jest zbyt surowa.

REKLAMA

Sąd odroczył rozprawę Beaty Kozidrak. Piosenkarka nie stawiła się na sali.

16 marca miała się odbyć kolejna rozprawa w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa. Została jednak odroczona do 4 maja, ponieważ nie stawiła się na niej właśnie Beata Kozidrak. Portal Pomponik.pl, który był na miejscu, wrzucił zdjęcie, na którym widzimy prawników i panią sędzię, ale nie gwiazdę polskiej estrady.

Beata Kozidrak - proces

Sąd pewnie mógłby wydać wyrok bez niej, na podstawie dokumentów i rozmów ze świadkami, ale widocznie chciał posłuchać, co wokalistka Bajmu ma na swoją obronę. Szczególnie że to tak naprawdę jej powinno zależeć na tym, by przekonać sąd do złagodzenia kary.

Nie wiemy, dlaczego Beata Kozidrak nie stawiła się w sądzie. Możliwe, że się rozchorowała, bo nie wyobrażam sobie, by miała zapomnieć lub specjalnie nie przyjść, skoro to ona się odwołuje od wyroku. Nie jest też prawdą, że powodem była impreza Marcina Gortata w USA, jak uważają niektórzy.

REKLAMA

Były koszykarz NBA odwołał "polski bal" ze względu na wojnę w Ukrainie. Przypomnijmy, że zaproszenie ledwo co skazanej piosenkarki wywołało oburzenie wśród wielu osób. Inni z kolei twierdzili, że każdy zasługuje na drugą szansę.

* Zdjęcie główne: www.instagram.com/beatakozidrak

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA