Trzeba było wypić Coca-Colę i wszystkim wyszłoby to na zdrowie. Beata K. traci współpracę ze znaną marką
Znana piosenkarka Beata K. zaszokowała Polaków w środę wieczorem, gdy została przyłapana na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu. Wczoraj przeprosiła fanów, ale na pewno nie pomoże to jej w kontaktach z marką Coca-Cola. Firma wystosowała oświadczenie w sprawie niedawnej współpracy.

REKLAMA