REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Belfer wraca do szkoły. 2. sezon serialu już dziś w Canal+!

Rzadko kiedy nie mogłam się doczekać rozpoczęcia roku szkolnego, ale tym razem odliczam godziny. Dzisiejsza wizyta we wrocławskim liceum będzie ekscytująca, spotkamy tam bowiem samego belfra, czyli Pawła Zawadzkiego, w którego ponownie wcielił się Maciej Stuhr.

22.10.2017
9:00
Belfer 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy sezon Belfra zakończył się propozycją nie do odrzucenia, którą tytułowemu bohaterowi złożyły polskie służby. Paweł Zawadzki musi działać w ukryciu. Ma zatrudnić się w jednym z wrocławskich liceum i tam, nawiązując kontakt z uczniami i lokalną społecznością, dowiedzieć się, kto stoi za zaginięciami nastolatków. Akcja 2. sezonu Belfra przenosi się więc do Wrocławia, a w serialowej ekipie pojawili się nowi aktorzy.

Na srebrnym ekranie, oprócz Macieja Stuhra, zobaczymy wiele znanych twarzy. Pojawią się Michalina Łabacz, Zofia Wichłacz, Eliza Rycembel, Bartosz Sak, Damian Kret, Adrian Zaremba, Jakub Gąsowski, Stanisław Linowski, Maja Szopa, Paulina Walendziak, Monika Roszko i Aleksander Sosiński. Nowe odcinki Belfra wyreżyserowali Krzysztof Łukaszewicz (Karbala, Lincz) oraz Maciej Bochniak (Disco Polo), a za scenariusz odpowiadają Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk i Wojciech Bockenheim.

Z okazji premiery serialu Canal+ został odkodowany, co oznacza, że Belfra będą mogli obejrzeć nawet ci widzowie, którzy na co dzień nie mają dostępu do stacji.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu serialu Belfer już dziś o 21:30 w Canal+! Kolejne epizody będą pojawiały się w niedzielę, co tydzień.

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA